מכשיר השמיעה שמדבר עם האייפון

ReSound LiNX הינו מכשיר השמיעה הראשון בעולם המשמש כאוזניית בלוטות' ומתממשק ישירות למכשירי Apple

מדובר במכשיר השמיעה הקטן ביותר מסוג רמקול-בתוך-האוזן והוא מאפשר שימושיות מלאה, בצורה אלחוטית וללא אביזרים מתווכים. פריצת דרך זו ומגוון יתרונות ופיתוחים טכנולוגים אלו, שהוצגו לראשונה בתערוכת CES 2014, הם אשר העניקו ל-ReSound את פרס Consumer Elec.

מכשיר השמיעה פועל בדור השלישי של טכנולוגיה אלחוטית 2.4 GHz המשולבת בשבב החדשני Smar והוא מורכב מאחורי האוזן, כאשר ממנו מתחברת צינורית דקיקה הצמודה לחלק הקדמי של האוזן ובקצה אוזניה הנכנסת לתעלת האוזן.

ניתן להתאים את המכשיר להעדפותיו של המשתמש באמצעות אפליקציה ולכוון את עוצמת הקולות הגבוהים. באמצעות האפליקציה ניתן לבצע תיכנות אוטמטי של הגדרות והעדפות המשתמש על פי מקום פיזי ואפשר אפילו לאתר את המכשיר באמצעות האייפון.

אהוד לב-רן, מנכ"ל אודיו-מדיק, משווקת המוצר בישראל: " ReSound יצרו את מכשיר השמיעה הטוב בעולם באמצעות שילוב של יכולות טכנולוגיות עם הפלטפורמה החזקה בעולם של מכשירי Apple. אנו גאים להביא את המהפכה לישראל, כחלק מהמחויבות שלנו לשיפור תמידי באיכות חייהם של המשתמשים במכשירי השמיעה. כחלק מחזון זה, קיבלנו החלטה אסטרטגית להנגיש עד כמה שאפשר את המוצר לאוכלוסייה הזקוקה לו ו המוערכת בישראל בכ- 500-600 אלף איש."