סמסונג ישראל הכריזה היום (שלישי) על הדור החמישי של סדרת Galaxy S. ה-Galaxy S5 מעוצב כדי לשרת את הצרכים החשובים ביותר של הלקוחות, ומציע ללקוחות חוויה מעודנת בשילוב חדשנות ומאפיינים הכרחיים לשימוש יומיומי.

"באמצעותGalaxy S5 סמסונג מתחברת לצרכים האמיתיים של הלקוחות ומגישה להם את המוצר עם היכולות שבאמת חשובות להם", אמר קובי כליף, ראש חטיבת המובייל בסמסונג ישראל.

לדבריו, "הלקוחות מחפשים מכשירים ניידים המעוררים בהם השראה ותומכים בשיפור חיי היומיום שלהם. ה-Galaxy S5 מציג עיצוב איקוני עם תכונות חיוניות ושימושיות, על-מנת להגיש ללקוח את הטלפון החכם הטוב ביותר הקיים היום בשוק באמצעות חדשנות השואבת את השראתה מאנשים".

ה-Galaxy S5 משלב מצלמה מתקדמת, רשת מהירה, יישומי כושר ייעודיים ותכונות מתקדמות להגנה על המכשיר כדי שהלקוחות יישארו בכושר ומחוברים עם סטייל.

המכישר החדש הינו בעל עמידות לאבק ומים בתקן IP67. המכשיר כולל גם סורק טביעת אצבע המספק תכונה מאובטחת של נעילת מסך ביומטרית וחווית תשלום ניידת בטוחה וחלקה ללקוחות.

ה-Galaxy S5 כולל את מהירות הפוקוס האוטומטי הגבוהה בעולם, עד 0.3 שניות, וטווח דינאמי רחב (HDR) מתקדם, המשחזר אור טבעי עם חדות מרהיבה בכל סביבה. תכונה של פוקוס סלקטיבי מאפשרת למשתמשים להתמקד באזור ספציפי של האובייקט ובמקביל לטשטש את הרקע.

המכשיר החדש מציע פונקציונאליות עילאית של המצלמה הכוללת מצלמת 16 מגה-פיקסל עם תפריט מורחב וממשק משתמש המאפשר ללקוחות לצלם, לערוך ולשתף תמונות בקלות.

ה-Galaxy S5 תומך ב-Wi-Fi 802.11ac מהדור החמישי וב-2X2 MIMO ותומך במספר גבוה של תדרי ,LTE בתקן LTE קטגוריה 4. לצרכנים המעוניינים בחיבור מהיר אף יותר, ה-Galaxy S5 כולל כעת תכונה של מאיץ הורדות - טכנולוגיית Wi-Fi חדשנית להגברת מהירות הנתונים באמצעות חיבור Wi-Fi ו-LTE במקביל (תקן LTE ומאיץ ההורדות זמינים ברשתות דור 4 ומעלה/בכפוף לפריסה ארצית של המפעילות). בכל מקום בו נמצא הלקוח, ה-Galaxy S5 יסייע בהבטחת החיבור הזמין המהיר ביותר.

המכשיר יהיה זמין החל ב-11 באפריל 2014 באמצעות כל המפעילים הסלולאריים, ברשתות השיווק הנבחרות וברשת חנויות סמסונג. המכשיר יושק בשני דגמים: LTE ו-3G.

מחיר מומלץ לצרכן 3,599 ש"ח לדגם LTE ו- 3,499 ש"ח לדגם 3G.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו