פארק קצרין העתיקה יחגוג את האביב בפסטיבל של שירים, טעמים, יצירה מוסיקה והפתעות נוספות.

הפסטיבל יתקיים בימים רביעי וחמישי של חול המועד.

בכל ימי חוה"מ (כולל ערב חג שני) הכניסה לפארק ולמוזיאון העתיקות בקצרין בשעות הפעילות הרגילות של הפארק, תהיה ללא תשלום, בחסות בנק הפועלים.

ביום רביעי בבוקר (ללא תשלום) : חוויית ערוגות הבושם, האהובה שחומקת באישון ליל ודלתות המנעול שנפתחות (מתוך שיר השירים). כל זאת עם שחקני רחוב , נגנים ומדריכים שיצחיקו ינגנו וישירו בינות לפריחת הגפן ונץ הרימונים.

בערב (בתשלום): פעילות הערב תחל בשעה 19:30 עם טעימות מוסיקליות, יריד אמנים ייחודי והפתעות אביביות נוספות. ב- 21:30 יופיע הזמר היוצר שולי רנד, בליווי הרכב נגנים בהופעה מלאה ומרגשת (כרטיס כניסה למופע יעלה רק 70 שקלים בהזמנה מראש!)

ביום חמישי בבוקר (ללא תשלום) : יתקיים אירוע הלל (גם הוא חינם ללא תשלום) במתכונת הרב המזמר שלמה קרליבך, שיתחיל בתפילה חגיגית וימשך לחגיגה של מוסיקה ונגנים ברחבת בית הכנסת – חוויה מיוחדת לכל משפחה (התפילה החל מ 8:30, החגיגה מ 9:30).

בערב (בתשלום) : פעילות הערב תחל בשעה 19:30 בטעימות האביביות, האמנים וההפתעות וימשיך עם המופע האינטימי וכובש הלבבות "יציאה" של אחד הזמרים הכי ישראליים, שלום חנוך, יחד עם משה לוי (כרטיס כניסה למופע רק 80 שקלים בהזמנה מראש).

המופעים יתקיימו סמוך לעץ האלון העתיק, אל מול הרחבה המרשימה של בית הכנסת העתיק בן 1500 שנה, באווירה שרק שילוב של ערב אביבי, אבנים עתיקות ורומנטיקה היסטורית יכולים לספק.

האירוע הוא במסגרת סדרת אירועי "הללויה" שמקיים הפארק לקהל הרחב בסיוע מפעל הפיס. כרטיסים ניתן לרכוש בהזמנה טלפונית בפארק 04-6969412