הרב יונה גודמן
הרב יונה גודמן מכללת אורות ישראל

בברכת הרב חיים דרוקמן, מונה הרב יונה גודמן למנהל החינוכי של רשת מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא.

הרב גודמן יחל את תפקידו בהדרגה לאחר החגים, עם סיומו של הרב ד"ר יהודה פליקס את תפקידו, לאחר שביקש לסיימו.

תפקיד זה נכנס לשורה ארוכה של תפקידים חינוכיים אותם מילא הרב גודמן, ביניהם כמזכ"ל תנועת בני עקיבא, ראש תחום וראש מכון במכללת אורות ישראל, חבר עמותת אל-עמי העוסקת בחינוך ליהדות בציבור הרחב ותפקידים נוספים.  

"ברוך ה' אני מצטרף לרשת חינוכית חשובה של מוסדות איכותיים ומקצועיים. יש ברשת ציבור גדול של ראשי ישיבות אולפנות ותיכונים, שהם אנשי חינוך תורניים, מופלאים ומסורים. לצדם עמלים סביב השעון מאות אנשי חינוך מצוינים – למען חינוך ילדינו", אומר הרב יונה גודמן לחדשות ערוץ 7.

"תפילתי להשתלב, יחד עם הצוות המקצועי של המרכז ברשותו של הרב בני נכטיילר, כדי שיחדיו נוסיף לבניין החינוכי שהרב פליקס עמל על הקמתו את הקומה החינוכית הבאה. אתגרי חינוך הדור גדולים וגדלים. חובתנו להקשיב, מתוך ענווה גדולה, ולחשוב כיצד בעזרת ה' להמשיך להצמיח את עשייתנו החינוכית כדי שתתאים לאתגרים של השנים הקרובות. לנוער שלנו יש כישורים וכוחות עצומים ותפקידה של רשת חינוכית הוא להמשיך לסלול דרכים ראויות, הקשובות לצורכי הדור המתחדשים, כדי לבנות איתם תורת חיים גדולה ומאירה, למען עתיד כולנו".

ברשת הודו לרב פליקס על הקמת והובלת מינהל החינוך לאורך השנים "הרב פליקס בעבודתו המסורה, בידיעותיו הרחבות ובמפעליו החינוכיים הצעיד קדימה את מינהל החינוך ואת כל רשת מרכז ישיבות ואולפנות בנ"ע ותרם להיותה 'רשת של חינוך'".