קסם בסאפרי
קסם בסאפרי עודד פז

חודשי הקיץ הם לא רק החודשים החמים בישראל. הלילות באזורינו הם גם הלילות הקצרים ביותר וגם המעניינים ביותר. השמים בהירים, אורות הכוכבים נראים בהירים יותר וגם בעלי החיים פעילים הרבה יותר מבימי החורף והסתיו.

עכשיו, לראשונה בישראל. בחודשי יוני, יולי ואוגוסט תתרחש בכל ערב (למעט ימי שישי) בין השעות 23:00-19:00, חוויה לילית ראשונה מסוגה של פנטזיה, בין מציאות לדמיון בגן החיות שבספארי.

בעזרת עשרות עורכי סאונד, וידאו ותאורה, בניצוחו של גיל טייכמן – אומן ויוצר בעולמות התאורה והמולטימדיה, יהפכו חצרות הגן ושביליו השונים לתצוגות אור-קוליות מרהיבות אשר הופכות את גן החיות כולו לאזור קסום ומופלא.

בנוסף, משולבות גם אטרקציות אינטראקטיביות בליווי אפליקציות חדשניות: מציאות מדומה – מסכי וידאו בהם תוכלו לראות את עצמכם כחלק מעולמם הפראי של בעלי החיים –דמיינו את עצמכם עומדים על קרחון בקוטב לצדם של דובים ופינגווינים.

ברחבי גן החיות, יהיו פזורים קירות צילום – קירות מיוחדים שישמשו כרקע בלתי נראה שייחשף רק לאחר צילום התמונה. צלמו את עצמכם על רקע הקיר וגלו היכן טיילתם.

קירות הצצה – מפת עולם ענקית ובה "חורי הצצה" דרכם ניתן לראות סרטים על בעלי חיים במקומות שונים בעולם.

ריצפה אינטראקטיבית – כיצד נראה העולם ממעוף הציפור? טיילו בין העננים בשילוב קולות של ציפורים במעופן ותתנסו בחוויית התעופה בעצמכם.

הפרויקט נבנה תוך מחשבה על רווחת בעלי החיים ומתבצע בליווי צמוד של צוות הספארי ובראשם הזואולוג והווטרינר.