"אם יש אמת - יש לחקור"

גורמים בכירים במשטרה מתכוונים לבדוק את הדיווח לפיו שטרית שילם כספים תמורת שתיקתה של העוזרת בבית.

תגיות: מאיר שטרית
ניר הר זהב , י"ד בסיון תשע"ד

"אם יש אמת - יש לחקור"-ערוץ 7
שינוי מונח. שטרית
פלאש 90

גורמים בכירים במשטרה אמרו כי אם יש אמת בפרסום אתמול בערוץ 10 לפיו ח"כ מאיר שטרית הטריד מינית את עוזרת הבית שלו, "אין מנוס מלפתוח בחקירה פלילית".

על פי הפרסום, שטרית חתם בעבר על הסכם עם עוזרת הבית שלו שלפיו הוא ישלם לה 270 אלף שקלים, ובתמורה לכך היא תוותר על טענות שהעלתה נגד משפחתו, בהן גם בדבר הטרדה מינית לכאורה של חבר הכנסת כלפיה.

על פי הפרסום, המשטרה מעולם לא חקרה לעומק את הטענות האלה נגד שטרית שהגיעו לאוזנה. החוקרים שמעו את השמועות על כך, אך העוזרת לא הסכימה מעולם לשתף פעולה - והדיווחים נותרו בגדר שמועות.

הלילה נמסר מלשכת שרת המשפטים כי לבני לבני שוחחה עם שטרית שהתחייב בפניה שהוא מעולם לא הטריד מינית נשים, לרבות במקרה זה. "שרת המשפטים שוחחה עם שטרית גם הערב והוא חזר על כך שלא הטריד מינית וכי הוא מוכן להילחם על חפותו", נמסר מלשכתה.

ח"כ שטרית מסר בתגובה: "כל פעילותי הציבורית והאישית, לכל אורך חיי, הייתה נקייה מכל רבב. עובדה זו נכונה באופן חד משמעי וללא יוצא מן הכלל גם כאן. המחלוקת שהייתה לנו עם עובדת משק הבית יושבה במסגרת הסכם שאנחנו מכבדים את סעיפי הסודיות והפרטיות שבו. אנו מקווים שגל הפרסומים המכפיש, הפוגע והמעוות ייפסק במהרה".