בחופש הגדול יש לנו הזדמנות לעשות פעילויות אותם זנחנו בתקופת הלימודים, כמו שחייה בבריכה ובים, להתנדב במקומות התנדבות או לצאת לטייל עם משפחה וחברים.

אבל לפעמים, יחד עם שלל הפעילויות עדין משעמם לנו קצת בחופש, לכן תנועת אריאל מצאה דרך להעסיק את הילדים ובני הנוער, בכל בוקר יום שני במהלך החופשה יעלה לאתר התנועה משימה חוויתית שתמלא לכם את שעות השעמום. המשימה הראשונה כבר עלתה, וסניפים רבים כבר החלו לבצעה.

"השבוע העלנו את המשימה הראשונה לאתר, החניכים התבקשו לצלם סרטון טיפים למחנה בדרך יצרתית, אם זה בהכנת קליפ, שיר או הצגת הסיטואציה. הסרטון צריך להיות באורך שלושים שנים עם שלושה חניכים בתוכו",  מספר מאיר סטרמן, מפעילי הנהלת אריאל. "אתר תנועת אריאל פונה לכלל הנוער ומוביל בתחומו עם מעל ל-200,000 צפיות בחודש במאגר הפעולות באתר. לקראת הקיץ, עורכי האתר ישבו וחשבו כיצד ניתן ליצור משחק אינטראקטיבי שילכד ויגבש את הסניפים לקראת מחנה הקיץ. מבין שלל הרעיונות, עלה הרעיון הזה שמטרתו לגבש את הסניף".

סטרמן מוסיף לספר על היוזמה, "אנו מתכננים לעלות 'משימה' בכל יום שנה בשעה תשע בבוקר במהלך החודש וחצי הקרוב, את הרעיונות אנו מקבלים באמצעות צוותי חשיבה ומשוב הגולשים באתר. מספר סניפים כבר החלו לשלוח אלינו סרטונים, ככל הנראה, על פי האומדן שלנו יגיעו בסביבות החמישים סרטונים. 'המשימה' מופצת באמצעות אתר התנועה ופרומים של הסניפים, כאמור, הקומונרים מידעים את המדריכים ואלו מספרים לחניכים על ההתרחשויות השונות".

ומה בנוגע לאיזה פרס קטן?

"בוודאי! מגשי פיצה טריים וחמים במחנה הקיץ, לסניף שיזכה בתחרות".