הפונדמנטליסטים השוויוניים - דעה

המאבק לשוויון לקבוצות מיעוט הפך בחלק מגרסאותיו לדת של ממש, ולא דת מתונה. הרב שי פירון כמשל.

עוזי ברוך - ערוץ 7 , א' בתמוז תשע"ד

השר שי פירון
השר שי פירון
פלאש 90

הרב שי פירון העז להוציא את הרגל מהעיגול. פירון אמר בראיון לעיתון "בשבע" רבע משפט שממנו עלול אולי להשתמע שכביכול יתכן שזוגיות הומולסבית איננה צריכה להיות מוגדרת במדינה יהודית כמו משפחה סטנדרטית.

מיד קם יריד בבית. הפגנות, מחאות, קבוצות פייסבוק וכל הסט הרגיל של האמירות והמחאות, כאילו מבין כל 120 חברי הכנסת והשרים פירון הוא החשוך מכולם.

תשמעו במה מאשים ארגון "נוער איגי" את פירון, לקרוא ולא להאמין:

"בדברי הדלגיטמציה שלך את המשפחות הגאות, נתת לגיטימציה לציבור השונא, האלים, הבריון. נתת רשות להציק ולהעליב בן של זוג לסביות, ללעוג לנדות ולהחרים את ההומו בכיתה. כיווצת את המורה הביסקסואלית שלא תעז לצאת מהארון בחדר המורים, נתת רשות להכות את הנער שזהותו המגדרית לא ברורה".

אם זה לא פתטי אני באמת לא יודע מה פתטי. זה באמת מה שאמר פירון? אתם באמת לא יודעים לקרוא?

שמעו נא חברי רודפי הצדק והשוויון, בדרך הזו אתם אולי תצליחו למשטר ולמשמע כמה פוליטיקאים סוררים שיאלצו מהיום לדקלם דפי מסרים במקום להשמיע דעה אמיתית, אולם הציבור הרחב נרתע.

מתפתחת כאן תרבות של השתקה. אדם כמו הרב שי פירון יעדיף פשוט לא להתבטא ולא לדבר. כל ראיון יותנה על ידו באי התייחסות לנושא הזה. השתקה והפחדה הם בדיוק ההיפך מהחברה הפתוחה והפלורליסטית שבה אתם מעוניינים. זכרו, היום זה אנחנו ומחר זה אתם.