יער ירושלים גופת נער ערבי
יער ירושלים גופת נער ערביפלאש 90

גופת נער ערבי נמצאה הבוקר (רביעי) ביער ירושלים והחשד הוא כי ככל הנראה נחטף במהלך הלילה מצומת שועפת. משטרה בודקת האם מדובר באירוע על רקע לאומני או פלילי.

לערוץ 7 נמסר כי בשעות הבוקר המוקדמות התקבל דיווח במשטרה על צעיר שהועלה לרכב באזור בית חנינא במזרח ירושלים. כוחות משטרה גדולים הוקפצו לאזור לאחר שעלה חשד כי מדובר בחטיפה. מסוק שהוזנק לאוויר התמקד באזור יער ירושלים, שם נמצאה הגופה בסמוך לתחנת הדלק סונול.

כעת חוקרים בשב"כ ובמשטרה את נסיבות הרצח. במשטרה גם בודקים חשד לאירוע על רקע פלילי, שאינו בהכרח קשור לרצח הנערים גיל-עד, נפתלי ואייל. במשטרה התקבל דיווח על ניסיון חטיפת ילד אחר מהמשפחה לפני כמה ימים, ולכן לא נשלל הכיוון הפלילי. מדובר במשפחה שמסוכסכת בינה לבין עצמה.

מחלף בן ציון בכניסה לירושלים מכיוון כביש 443 סגור לתנועה ככל הנראה בשל החשד לרצח הצעיר הערבי. גם פעילות הרכבת הקלה הופסקה בתוך השכונות הערביות.

ראש העיר ירושלים ניר ברקת פרסם הבוקר תגובה ואמר כי הוא מגנה בתוקף את רצח הנער, "זהו מעשה חמור וברברי שלא ייעשה ואני מגנה אותו בתוקף. זו אינה דרכנו ואני סומך על כוחות הביטחון שיביאו לדין את האשמים. אני קורא לכולם לנהוג באיפוק, להוציא את האלימות מכל סוג מחוץ לתחום ולפעול להרגעת הרוחות", אמר ברקת.