הדס מזרחי לאחר הביקור בבית משפחת שער

הדס מזרחי, אלמנתו של קצין המשטרה ברוך מזרחי הי"ד שנרצח בערב ליל הסדר האחרון, הגיעה היום (חמישי) לניחום אבלים בבתי משפחות פרנקל, שער ויפרח.

"כולנו משפחה אחת", אמרה מזרחי לעיתונאים שהמתינו מחוץ לבית משפחת שער בטלמון. "באתי לנחם ולחזק את ידם כמו שבאו לחזק אותי כל עם ישראל".

מזרחי סיפרה כי האמינה בלב שלם שאחרי פיגוע הירי בו נרצח בעלה בהר חברון, לא יהיו עוד פיגועים. "מסתבר שיש עוד ואין הרתעה למחבלים. ההרתעה היחידה זה שבית המשפט יגזור עליהם גזר דין מוות".

על ניחום האבלים היום אמרה מזרחי כי "זה דרש המון כוחות נפש" והסבירה כי "הפיגוע רודף אותי. למחבלים האכזריים אין שום רחמנות. הם ראו שרצחו את ברוך וראו שפוגעים בי. הם הלכו לילדים ויכוונו לראש שלהם, מזל שהם שכבו על הרצפה ואני הצלחתי להתכופף. כדור אחד כמעט פגע לי בראש, הוא פגע בחלון וחזר חזרה לברוך".

"אין הרתעה פה במדינה והעונש היחיד שמגיע למחבלים זה שיפוצצו להם את הבית, שלא יהיה להם איפה לגור כי כל המשפחה שותפה לזה כמו במקרה שלנו. הילד דור שני, האבא שותף, הילדים שותפים, האימא מחביאה את הנשק ואין שום רחמנות עליהם ואין בכלל זכויות אדם. זכויות אדם זה אני, בי פגעו, אנחנו החפים מפשע שלא עשינו להם שום דבר ובסך הכל גרים פה במדינה שלנו".

אלמנו של ברוך מזרחי הי"ד מתחה ביקורת על מדיניות שחרור המחבלים של ישראל. "ממשיכים לרצוח אותנו ולחטוף אותנו וזה כמו מעגל. חוטפים ומשחררים מחבלים. במקרה הזה רצחו את הבחורים שלנו וברוך ה' מצאנו את הגופות כי אם לא היו - היו גורמים לכך שמשחררים מחבלים תמורת גופות.

"גזר דין מוות", שבה ודרשה מזרחי. "המחבלים ידעו שלא יושבים בכלא ומקבלים כסף לחיות מהרשות הפלסטינית. מדינת ישראל דואגת לבית מלון חמישה כוכבים ותנאים שלא היו מקבלים בשום כפר ערבי". מזרחי הדגישה לסיום כי "עם ישראל חי וימשיך לחיות והטרור לא יכריע אותנו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו