לרובנו תהליך קניית הבגדים הנו משימה קשה. במסע קניות סטנדרטי, כמעט בלתי אפשרי למצוא בגדים אופנתיים שמתחשבים בנקודת הצניעות: חולצות עם מחשוף עמוק מדיי, שרוולים קצרים מדיי, חצאיות קצרות מדיי ועוד בעיות כאלה ואחרות...

Hadoora הינה חנות מקוונת, לרכישת פרטי לבוש צנועים: חצאיות, חולצות, שמלות, עליוניות, בגדי ילדות ונערות, בגדי ים צנועים ואיכותיים וכל זה במחירים סבירים, עם משלוח בחינם והחזרה בחינם במקרה הצורך.

שירות לקוחות אדיב וזמין לכל שאלה, ערוך להתאמת הבגד בדיוק לצרכייך. מערכת גביית תשלום מהמאובטחות ביותר. בלחיצת כפתור, בזמנך הפנוי, תוכלי לחסוך שיטוטים מתישים למציאת בגדים העונים על דרישות הצניעות.

איך יוצרים מראה צנוע וגם מסוגנן?

  • הכירי את מבנה הגוף שלך היי מודעת ליתרונות והחסרונות של מבנה הגוף שלך, הבליטי יתרונות והסווי אזורים מאתגרים. דעי מה מחמיא לך ומהי הגזרה הנכונה בשבילך .
  • הישארי מעודכנת: גלישה בבלוגים לאופנה, קריאת מגזיני אופנה, ביקור באירועי מכירות בגדים של מעצבות דתיות, ירידים המוקדשים לקהל הדתי . כל אלו יעזרו לך להיות עדכנית ולגלות פריטים ואביזרים אופנתיים.
  • גיוון בצבעים ופריטים: צניעות לא חייבת להתבטא בצבעים כהים ופרטי לבוש גדולים.
  • שימוש נכון באביזרים: כשיש לנו יותר מגבלות על פריטי הלבוש השונים , הפתרון הוא שימוש באביזרים, שימוש נכון באביזרים עושה הבדל גדול במראה. כיסויי ראש מעוצבים, שרשראות וטבעות ישדרגו כל מראה.
  • בניית מלתחה "חכמה": חלקי את המלתחה שלך למספר קבוצות עיקריות כשבכל אחת מהן יש פריטי לבוש ואביזרים תואמים. בסיסי , בסיסי משודרג , מסוגנן.
  • השקיעי במראה: חפשי את המראה וההתאמה הנכונים והשקיעי זמן במציאת השילוב הנכון לך. ההשקעה הנה משתלמת חיצונית ואולי אף יותר בהרגשה הפנימית .

מלאי כאן את פרטייך ובין הנרשמות יוגרלו 3 שוברים על סך 100 ש"ח כל שובר לרכישה ב Hadoora.

* *בלחיצה על כפתור שליחת הפרטים אני מאשרת להדורה בלבושה לשלוח לי תוכן שיווקי ועדכונים שונים . ניתן להסיר את האישור בכל עת בדואר האלקטרוני או על ידי פניה ישירה אלינו.