בתנועת אריאל מתגייסים למבצע 'צוק איתן'

ניקוי מקלטים עירוניים, עזרה לנשים שבעליהן גויסו, שליחת מכתבים ומיני מתיקה לחיילים. בתנועת אריאל, מתגייסים לחברה בזמן המבצע.

יעל רון , ט"ז בתמוז תשע"ד

בתנועת אריאל מתגייסים למבצע 'צוק איתן'-ערוץ 7
פעילות במקלט בשדרות
תנועת אריאל

חסדים גדולים נעשים בימים אלו בעם ישראל, אנשים רבים התאגדו בכדי לשלוח ביגוד, אוכל וממתקים לחיילים.

בנוסף, רבים מזמינים את תושבי הדרום לימי כיף במרכז ובצפון, או מגיעים אליהם למקלטים ומעבירים פעילויות לילדים.   

גם בתנועת אריאל התגייסו למבצע 'צוק איתן' באפיקים העומדים לרשותם. חניכי סניף רחובות ופסגת זאב פתחו במבצע ניקוי מקלטים עירוניים ואילו חניכים בסניפי יהודה ושומרון הכינו שלטים לחיזוק המוראל הלאומי שנתלו ברחבי הישובים ובצמתים המרכזיים.

סניף שדרות מקיים מידי יום, במקלט בעיר, פעילויות עבור הילדים ומזמין את כל הילדים לבוא ולקחת חלק. בנות חבריא ב' יצאו במבצע 'בייביסיטר', בו הן מגיעות למשפחות שאחד ההורים גויס בצו 8 ומסייעות בניהול השוטף של הבית ללא עלות.

סניפים מהמרכז והצפון פתחו במבצע לאיסוף מיני מתיקה לחיילים והקימו דוכנים בפארקים העירוניים לכתיבת מכתבי ברכה ועידוד לחיילים, ובנוסף, באתר תנועת הנוער אריאל נערך חלוקה של ספרי תהילים בין הסניפים לשלומם של החיילים.

"בתנועה ישנה תחושה של שליחות והחניכים פועלים באפיקים מגוונים בכדי לעזור לעם ישראל", אומר מאיר סטרמן, מהנהלת אריאל. "העשייה של החניכים קיבלה חיזוק באמצעות המכתב של מזכ"ל התנועה, יוסי ורדי בו כתב כי יש להרבות בחסד מידי יום ביומו. נעשות יוזמות רבות בכל חלקי הארץ, לא כל היוזמות מתפרסמות לאור, חניכים רבים מעדיפים לעשות חסד בצורה שקטה ולא נותר אלא להתפעל מהנוער שלנו".