כשהרב עמאר בירך את הלוחמים

הראשון לציון, הרב שלמה משה עמאר, ביקר היום אצל הלוחמים שבגבול עזה, "אני מגיע לברך ולחזק אתכם בשם כל עם ישראל הנמצאים מאחוריהם".

חיים לב - ערוץ 7 , י"ח בתמוז תשע"ד

כשהרב עמאר בירך את הלוחמים-ערוץ 7
הרב עמאר מברך את החיילים בגבול רצועת עזה במבצ
לשכת הרב עמאר

הראשון לציון, הרב שלמה משה עמאר, הגיע היום (רביעי) לביקור מיוחד בשטחי הכינוס בדרום הארץ והאציל מברכתו על החיילים וחיזק את רוחם לקראת המערכה.

יצויין, כי מדובר בלוחמים הנמצאים זה זמן רב בגבול עזה וערוכים להיכנס לרצועה מיד עם הישמע הפקודה.

הרב עמאר ביקר במספר רב של שטחי כינוס בדרום והתקבל בחום רב ע"י המפקדים והרבנים במקום. מיד עם הגעתו נשא דברי חיזוק ועידוד ללוחמים.

"באתי לכאן בשם כל עם ישראל כדי לחזק ולהתפלל אתכם", אמר הרב עמאר, "אתם צריכים לדעת שכל עם ישראל נמצא מאחוריכם ונושא תפילה להצלחתכם".

בכל מקום שהוא הגיע אליו, הוא הוקף על ידי מאות חיילים שביקשו את ברכתו האישית לאור המצב המיוחד בו הם נמצאים. הוא הביא עמו ספרי תהילים, ציציות וכן תפילה מיוחדת שחיבר לחייל היוצא לשדה הקרב, אותם חילק בקרב החיילים.

הרב עמאר ערך את התפילה המיוחדת ואמר עם החיילים פרקי תהילים בדבקות רבה. החיילים כיסו את ראשם ואמרו בהתרגשות רבה את התפילות כשדמעות ניכרו בעיניהם.

הקצינים והחיילים הודו לרב על ביקורו החשוב והנחוץ בעת הזו, ואמרו כי הוא נותן להם כוח לעמוד במשימתם החשובה. רבים מהחיילים אמרו כי הרגישו את החום והאהבה המורעפים מהרב, ואמרו כי "כעת הם חשים מוכנים להיכנס לרצועה" כלשונם.טוען....