המפגש בצפון
המפגש בצפוןOU ישראל

ארגונים רבים נערכים בימים אלה לסיוע וצ'יפור של חיילי צה"ל בדרום, ונדמה כי דווקא בימים אלה חשוב לזכור גם את חיילי המילואים שהוקפצו בצו 8 לשירות בצפון ובכך איפשרו לכוחות הסדירים לרדת לרצועת עזה.

חניכי 'מקום בלב' של ארגון ה-OU ישראל משדרות ומקריית גת עלו אתמול צפונה ושם חילקו יחד עם מחנה דרור מאות גלידות וממתקים תרומת החניכים וקהילות צפון אמריקה התורמות לארגון לחיילי המילואים שברמת הגולן. חניכות מחנה דרור צירפו לארגזי הממתקים מכתבי תודה והערכה.

החניכים שהגיעו לבסיסים השונים עם הגלידות והארגזים מספרים על קבלת פנים נרגשת מצידם של החיילים שהודו על המכתבים והתרומה ואמרו "זו פעם ראשונה שמגיעים גם אלינו כאשר גם אנחנו תורמים חלק משמעותי במאמץ המלחמתי".

רועי אביטל, מילאומניק ממקבלי חבילות השי, מיהר להעלות בדף הפייסבוק שלו ציטוט של אחת החניכות שכתבה במכתבה לחיילים: "בשביל רגעים כאלה שווה לחיות פה!! בזכותכם אני ישנה בלילה.. תחושה מדהימה".

רחלי ניניו מ'מקום בלב' סיפרה על התרגשותה מהמפגש ואמרה "אין עוד עם כזה בעולם, המפגש היה מרגש עוצמתי. היה כיף לראות שהחיילים ממש שמחו שהגענו אליהם ושבזכות האחדות בעז"ה ננצח".