השכר עלה
השכר עלה פלאש 90

כתב אישום הוגש הבוקר (חמישי) לבית משפט המחוזי בתל אביב נגד אדם פרינץ, תושב חולון בן 32, בגין עבירה של שוד בנסיבות מחמירות.

על פי כתב האישום, ביום שישי האחרון, בשעות הצהריים, הגיע פרינץ לקיוסק בחולון לאחר שכשנתיים וחצי קודם לכן, ביצע במקום עבירות אלימות חמורות.

כשהגיע לקיוסק קרא למנהל הקיוסק, לצאת לקראתו ובין השניים התפתחה שיחה במסגרתה אמר פרינץ למנהל "..ישבתי שנה וחודשיים.. ביני לבינך אין כלום אבל נגיע להסדר..".

בהמשך שאל פרינץ את המנהל האם "הלשין עליו" וכשזה השיב בשלילה, ביקש ממנו פרינץ בירה וציין בפניו כי הוא מצוי בחובות בגין מימון ייצוג משפטי.

זמן קצר לאחר שהמנהל נכנס בחזרה לקיוסק, שב פרינץ למקום וביקש ממנו "לארגן לו 500 ש"ח אותם יחזיר לו ביום ראשון". בתגובה, השיב המנהל כי הקיוסק אינו בבעלותו ואין לו כסף למסור לו, ופרינץ עזב את המקום.

כעשר דקות לאחר מכן, שב פרינץ לקיוסק וקרא למנהל פעם נוספת, תוך שהוא דורש ממנו פעם אחר פעם למסור לידיו 500 שקלים. לאחר שהמנהל סירב לדרישותיו של פרינץ הוא אמר לו "...אם ככה, או שאני שודד אותך או שאתה מביא לי מרצון..", תוך שהוא מציג בפניו סכין שהוציא מכיסו.

עקב כך ומתוך פחד מפרינץ, ניגש המנהל אל הקופה ושב אל הנאשם כשבידיו מטבעות בסך כולל של 160 ש"ח. לאחר שפרינץ לא התרצה מהסכום שהביא לו, חזר המנהל אל הקופה פעם נוספת והוציא ממנה מספר שטרות בסך כולל של 700 שקלים.

פרינץ לקח את הכסף מהמתלונן, הפטיר לעברו "אם מישהו ידבר איתך...תגיד לו שידבר איתי", ועזב את המקום.

כתב האישום הוגש כאמור הבוקר והפרקליטות מבקשת לעצור את פרינץ עד תום ההליכים.