לא תיפול רוחי
לא תיפול רוחי עטיפת הסינגל

גדי פיינגולד, הוא מפיק ומעבד מוזיקלי חוצה את הקווים ועובר לקדמת הבמה. "לא תיפול רוחי" - סינגל ראשון מתוך אלבום שעתיד לצאת בשנה הקרובה. השיר מגיע נטו. נקי, ללא עיבוד, רק עם פסנתר ומפוחית וכאן גם עוצמתו.

גדי פיינגולד, נגן, מעבד, ומפיק מוסיקלי ותיק, הוא הבעלים והמייסד של אולפני פלוטו בתל אביב, האולפן הגדול והמצליח בארץ. באולפן מקליטים טובי האמנים בתעשיית המוסיקה הישראלית ואף העולמית ולפני שלוש שנים הקים בו את בית הספר לסאונד של אולפני פלוטו, הפועל בשיתוף עם מכללת שנקר.

פיינגולד, בן ה-38 גדל בסביון והינו בעל תשובה מזה 9 שנים. במהלך השנים, עבד עם אמנים רבים ועזר להם ליצור את המוסיקה שלהם כמפיק מוסיקלי. אבל למרות שתמיד היה קיים בו הרצון לצאת עם המוסיקה שלו, הרצון הזה נדחק הצידה. רק היום, אחרי שנים, מרגיש פיינגולד שיש לו מעבר ליכולת המקצועית, גם מסר שראוי לאומרו.

לאחרונה החל לעבוד על אלבום סולו ראשון, שתכנן להוציא בעוד כשנה. גם השיר ״לא תיפול רוחי״ תוכנן לצאת בעיבוד אחר גדול ומתוחכם יותר. אך בעקבות כל האירועים הדרמטיים שחווינו בחודש וחצי האחרונים, החליט להוציא אותו ככה, ללא עיבוד, בתקווה שיחזק את עם ישראל בתקופה זו.

"אז נכון, אנחנו לא יודעים מה יהיה, אבל אולי אנחנו לא אמורים לדעת. אולי מה שמוטל עלינו הוא להמשיך ולהשתדל, להמשיך ולהאמין בטוב, ולצפות, לרוח חדשה שתנשב במפרשינו. היא כבר נושבת..."

מילים: בן כהן ן  לחן, שירה, פסנתר, מפוחית - גדי פיינגולד