36 שנים לכפר תפוח: "עוד נצמח ונפרח"

תושבי כפר תפוח החליטו לחגוג 36 שנים להקמת היישוב בסימן "נתינה". יוסי דגן: בעזרת הרבה אמונה בדרך וענווה הכל אפשרי.

עדו בן פורת , י"ז באב תשע"ד

חוגגים בכפר תפוח
חוגגים בכפר תפוח
צילום: דובר היישוב
תושבי היישוב כפר תפוח שבשומרון החליטו לציין השנה 36 שנים להקמת היישוב בסימן "נתינה".

אל אירועי יום ההולדת שנמשכו יומיים הגיעו עשרות מתושבי שדרות וגם ילדי ״קו לחיים״, שנהנו יחד עם ילדי היישוב מיומיים של פעילויות מהנות והפוגה משגרת היום יום. בין הפעילויות - טיול באזור, מתנפחים, מעגל מתופפים, פעילויות חברתיות וכמובן ארוחות ואירוח כיד המלך.

באירוע המרכזי אמר סגן ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן כי "הדרך שכפר תפוח עשה בשנים האחרונות הוא סמל ודוגמא לכולנו על עד כמה רחוק אפשר להגיע. אולם ספורט ואירועים, בית ספר, בניית שכונות חדשות, צמיחה וקליטה ועוד. כל השכונות שנבנות בימים אלו רק מוכיחות שבעזרת הרבה אמונה בדרך וענווה הכל אפשרי".

במהלך האירוע קיבל היזם יחזקאל אמבר את אות 'ידיד היישוב'. האות מוענק מדי שנה ביום ההולדת היישובי לאדם שאינו תושב כפר תפוח אך מסייע ומשקיע בפיתוחו. אמבר, תושב הר ברכה, משלים בימים אלו את בנייתם של 12 יחידות דיור בכפר תפוח וכבר חתם עם היישוב חוזה לבניית 50 יחידות נוספות בסמוך לכפר הסטודנטים שייפתח בשנה הבאה.

במזכירות היישוב סיכמו את האירועים וציינו כי "יום הקמת היישוב הוא יום טוב להסתכל אחורה בסיפוק על ההתקדמות האדירה בכל הבחינות של היישוב, ולהסתכל קדימה בתקווה ואמונה גדולה שעוד נצמח ונפרח".