"מוזמנים לחתונת ילדינו מחמוד ומורל"

ארגון להב"ה פועל למניעת חתונה בין ערבי ליהודייה שמתוכננת ביום ראשון הקרוב. "אם לא תהיה ברירה נגיע לחתונה".

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ז באב תשע"ד

(צילום מסך: פייסבוק)

ארגון להב"ה למניעת התבוללות פועל בקדחתנות למנוע חתונת ערבי ויהודייה שמתוכננת להתקיים ביום ראשון הקרוב בראשון לציון.

"יום ראשון כולנו בראשון! נבלה נעשתה בישראל! אנחנו לא שותקים אנחנו מגיעים למחות. תבואו עם שלטים ורמקולים. בשם ה' נעשה ונצליח! שתפו לכולם! לצערנו זה אמיתי", נכתב אתמול בעמוד הפייסבוק של הארגון, בצירוף צילום ההזמנה לחתונה.

אנשי הארגון עדכנו היום כי נמשכים מאמציהם למניעת החתונה. "דיברו מספר אנשים עם הכלה ללא הצלחה בינתיים. אנחנו ממשיכים לנסות. מדברים גם עם האולם. לא מתייאשים. אם לא תהיה ברירה נגיע ליום ראשון לחתונה. נעדכן", הובטח.

פעילותו של להב"ה גרמה לסערה ברשת החברתית. לא כל הגולשים אהבו את קריאת הארגון לבוא ולשבש את החתונה.

כך לדוגמא כתבה יעל בעמוד הפייסבוק שלו הארגון: ''אתם בורים, אתם גזענים, אתם נבערים ואתם שוללי זכות הקיום. אתם מתכוונים להרוס לזוג את יום שמחתו במחאה מלאת השנאה שלכם, המחאה הגזענית שנוגדת את צווי התורה וצווי ה' 'ואהבת לרעך כמוך'. למי מכם יש ילדים? האם אתם מחנכים גם את הילדים שלכם לשנאת חינם הזו? איך אתם מסוגלים להסתכל על עצמכם במראה?

"אתם מוזמנים לקלל אותי ולגדף אותי כפי שוודאי תעשו אבל איך אתם ישנים בלילה עם המעשים האלה?", שואלת נוסבאות. "אני מקווה מאד שיניחו לזוג להתחתן ולאהוב כאוות נפשו, ולא יהרסו לשני אנשים צעירים את החיים רק משום שאחד מהם נולד ב'דת' הלא נכונה לטעמכם".