אלופת העולם בדרכה לישראל

נבחרת גרמניה שזכתה באליפות העולם במונדיאל האחרון תקיים משחק ידידות מול נבחרת ישראל באצטדיון סמי עופר ב25 במרץ.

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"א באב תשע"ד

30,000 מקומות ישיבה. סמי עופר
30,000 מקומות ישיבה. סמי עופר
החברה הכלכלית חיפה

1,500 מקומות חניה, 30,000 מקומות ישיבה וכל זה על שטח של 20 דונמים. תכירו, אצטדיון סמי עופר.

אחרי שנפרדה מהאצטדיון הישן שלה, אצטדיון קריית אליעזר, מכבי חיפה תחנוך בימים הקרובים את אצטדיונה החדש מול בני סכנין במסגרת גביע הטוטו בכדורגל.

אך לא זה יהיה המשחק הרשמי באצטדיון החדיש והמפואר. את המשחק הרשמי הראשון במסגרת המשחקים הבינלאומיים תקיים נבחרת ישראל מול לא אחרת מאשר אלופת העולם הטריה, גרמניה.

הנבחרת הגמרנית תגיע למשחק ידידות מול מקבילתה הישראלית ב-25 למרץ. יחד עם הנבחרת הגרמנית צפויה להגיע גם קנצלרית גרמניה, לביקור בישראל ולמשחק בין השתיים. 

בתוך כך, היום (ראשון) קיימו בחיפה מסיבת עיתונאים באצטדיון החדש  לקראת תחילת השימוש בו. שמואל גנץ, מנכ"ל עיריית חיפה נשאל על דרכי הגישה לאצטדיון והרגיע כשאמר "באצטדיון יש 1,500 מקומות חנייה. הכשרנו עוד מגרשים ויש מגרשים במרחק של עד 10 דקות הליכה".

הכניסה לאצטדיון החדיש והמפואר יחד עם התחזקותה של הקבוצה הירוקה מחיפה, הביאו לכך שבחיפה שברו את שיא המנויים כשהמוני אוהדים קנו מנויים לעונת המשחקים הקרובה. גל פלג, מנכ"ל החברה הכלכלית שהאצטדיון החדיש בבעלותה אמר כי "האצטדיון נבנה בסטנדרטים בינלאומיים המתקדמים ביותר והושקעו בהקמתו מאמצים רבים. אנו מברכים את מכבי חיפה על מכירת המנויים המרשימה ומשוכנעים שהקהל יזכה לחוויית צפייה שטרם נראתה כמותה בישראל".

שווה לראות מקרוב.

1,500 מקומות חניה. סמי עופר החברה הכלכלית חיפה
‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il