בנט: מתי העולם החופשי יבין?

כשהאיסלאם הקיצוני בלונדון, פריז וניו יורק יפתח את "שערי הגיהנום" על אזרחים שלווים, העולם החופשי יבין את מלחמתה של ישראל בעזה.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , כ"ד באב תשע"ד

טנקים בגבול הרצועה
טנקים בגבול הרצועה
פלאש 90

שר הכלכלה וחבר הקבינט המדיני-ביטחוני, נפתלי בנט, קיים בצהריים (רביעי) סבב ראיונות לתקשורת הזרה.

בנט סיפר כי המראיינים טענו בפניו שאם תקום מדינה פלסטינית, בעיית הטרור המוסלמי עשויה להיפתר. "כן, בדיוק", ענה השר בציניות. "דעאש כורתים ראשים בעיראק וסוריה בגלל היעדר מדינה פלסטינית. איראן מתקדמת לעבר פצצה גרעינית בגלל היעדר מדינה פלסטינית. חמאס ירו מעל 3000 טילים על ישראל בגלל היעדר מדינה פלסטינית".

בעמוד הפייסבוק שלו הסביר שר הכלכלה, "מתי העולם החופשי יבין? כשזה יגיע (שוב) אליהם. כשאנשי איסלאם קיצוני בלונדון, פריז וניו יורק יפתחו את שערי הגיהנום על אזרחים שלווים''.

בנט התייחס גם לעריפת ראשו של העיתונאי האמריקני כל ידי מחבלי דעאש ואמר כי "מי שכרת את ראשו של העיתונאי אתמול היה בעל מבטא בריטי מובהק. ישנם מאות אזרחי בריטניה, צרפת וארה״ב שהצטרפו לארגוני טרור איסלאמיים''.

''העולם החופשי יכול למנוע מכת טרור זו על ידי מלחמת-מנע נגד הטרור החמאסי, הדעאשי, הקטארי והאיראני. העולם יכול לתת לישראל רוח גבית כמוצב הקדמי מול הטרור במקום לנסות לפייס את הטרור על חשבון ישראל". השר הדגיש "מנהיגי העולם: הבחירה בידיכם".