קונדל על הצביעות: כשבסוריה טובחים העולם שותק

הסופר והעיתונאי פאט קונדל תוקף את צביעות המערב הנאלם אל מול מעשי טבח מזוויעים ונזעק רק מול ישראל.

פאט קונדל. תרגמה: רפאלה עברון , כ"ח באב תשע"ד

צה"ל
צה"ל
פלאש 90

כשזה קורה בסוריה די בכמה ציוצים רפים בטוויטר

"מאז ומתמיד הצביעות הייתה מאד "מתקדמת", אך כל כך הרבה ממנה מסתובב באוויר לאחרונה, עד שכמעט אתה חש צורך ללבוש אפוד מגן... קל מאד לבקר מישהו ממרחק. אך אף אחד מהאנשים המוחים כיום כנגד ישראל, לא היה מתנהג אחרת באותן נסיבות, ורבים מהם היו נוהגים הרבה יותר גרוע, וזאת בדיוק הסיבה מדוע הזעם הסלקטיבי שאנו עדים לו, מעורר רצון להקיא.

היכן הייתם אתם, כל המתקדמים ההומניטאריים, כאשר אסאד, טבח אלפים רבים בסוריה, או באשיר בסודן? היכן היו כל אותן הפגנות ההמונים הזועמות למען האנשים הללו, או למען קורבנות הטבח בניגריה? או למען האלפים שנרצחו בעיראק ממש לאחרונה? שהועמדו מאות מאות בשורות ופניהם כלפי מטה, בתוך תעלות, והוצאו להורג בדם קר – מאד מעניין – היכן הייתם אתם אז? כמה ציוצים רפים בטוויטר, ולאחר מכן… שיישרף העולם.

אבל היהודים בישראל, סוף סוף הגיבו לכך שהם מותקפים ללא הרף על ידי טרוריסטים איסלמיים ותיכף ומיד העולם כולו יצא מדעתו. אנשים ממלאים את הרחובות ומתחילים לדבר על פשעי מלחמה… ובכן, כולנו יודעים שהחמאס ביצע פשעי מלחמה אמיתיים מדי יום ביומו, ואיש לא שם על כך קצוץ.

בריוני החמאס נלחמים כ נ ג ד החירות של בני עמם

עיתונאים "מתקדמים" מתמקדים באופן בלעדי בילדים שנהרגו באופן טראגי, משום שהחמאס משתמש בהם כמגנים אנושיים, בהאשימם את ישראל, כמובן, אך אם מחפשי האמת הללו העשויים ללא חת, היו באמת דואגים לילדי עזה, הם גם היו טורחים לומר לנו שמנהרות הטרור של החמאס נבנו תוך שימוש בעבודת ילדים, ומאות ילדים מתו. המתקדמים הנאורים אוהבים לומר לנו ש"חייבים לשחרר את פלסטין", ביודעם באופן מוחלט שהבריונים של החמאס אינם נלחמים כלל למען החירות, הם נלחמים כ נ ג ד החירות.

כל אדם בעזה שמעז להפגין ולמחות כנגד ההרס שאותו מביא החמאס על ראשם, מוצא להורג מיד, כפי שהוצאו להורג עד כה יותר משלושים בני אדם במהלך העימות הנוכחי. עד כדי כך הם חופשיים.

המקום היחיד במזה"ת שבו כולם חופשיים, הוא ישראל

המקום היחיד במזרח התיכון שבו כולם חופשיים, הוא ישראל. המדינה המתורבתת היחידה באזור, שבה יהודים וערבים – חופשיים לעסוק בענייניהם ולקיים את אמונתם בכל דרך שבה הם בוחרים. היהודים והערבים יכולים ואכן משרתים בצבא, בבית המחוקקים ובבית המשפט הגבוה לצדק, מכיוון שישראל היא מדינה חופשית בעלת זכויות שוות לכולם. שאר האזור, נשלט על ידי התרבות הערבית-מוסלמית, תרבות שלילית ביותר – גזענית, שונאת נשים, שהיא הכול – פרט לחופשייה. כל היסטוריה רבת תהילה, שאולי היתה לה אי פעם בעבר, נעלמה מזמן, וכיום היא איננה אלא תרבות של רחמים עצמיים, נטל על האנושות ומטרד ארור לכל העולם המתורבת.

יהודים הם אחוז קטן מאד מאוכלוסיית המזרח התיכון, ויש להם חלקיק ארץ קטנטן בלבד, עמו הם היו לגמרי מאושרים, אלמלא היו מותקפים שוב ושוב על ידי מספר צבאות ערביים בו זמנית, שמחויבותם המוצהרת היא רצח עם. ואני מתכוון לרצח עם אמיתי, בניגוד לרצח עם המושתת על פנטזיות. כמו פנטזיית האפרטהייד, שאתם, הפרוגרסיביים הצבועים תומכי החרם, אוהבים לקשקש לגביה.

הערבים מעדיפים לשמר את אומללות הפליטים כנשק פוליטי נצחי

כאשר הם מותקפים, היהודים מפתיעים את העולם, בכך שהם נותנים לערבים את הבעיטה המגיעה להם. ואכן ערבים רבים מצאו את עצמם עקורים, אך לא מאף מדינה שנקרא אי פעם "פלסטין", משום שהארץ עצמה לא החיתה שייכת לשום מדינה, ולכן היא איננה "כבושה" – אלא נתונה במחלוקת.

יתרה מזאת, מרבית הערבים שעזבו את הגדה המערבית, לא גורשו כלל מביתם, הם עזבו מרצונם כאשר צבאות ערב הפולשים הבטיחו להם שאוטוטו הם יוכלו לשוב לבתיהם בבטחה, לאחר שכל שכניהם היהודים ייטבחו. ובכן, מה לעשות, זה לא עבד כך, כמובן.. וכעת, הצאצאים שלהם עדיין חיים במחנות פליטים במדינות ערב, במצב של אפרטהייד כפוי, לאחר שנאסר עליהם להשתלב שם בחברה, לעבוד, לקבל טיפול רפואי, וזאת משום שהערבים, שיכולים היו בקלות רבה להקל על הסבל שלהם, מעדיפים, תחת זאת, ל נ צ ל אותו כנשק פוליטי נצחי.

האם שמעתם אי פעם על מאות אלפי היהודים שגורשו ממדינות ערב?

כפי שראינו בעזה, בשימוש של מגנים אנושיים, לא ממש אכפת להם מבני עמם, הם נוהגים לעשות בהם שימוש חד פעמי, השתמש וזרוק. מצד שני, מה שאנחנו אף פעם לא שומעים עליו, הם מאות אלפי היהודים, שגורשו בכפייה ממדינות ערב, מדוע? כי הם נקלטו במהירות על ידי ישראל, מדינה מתורבתת, ומסיבה זו הם אינם מתגוררים עוד במחנות פליטים. אך מה בנוגע לאדמתם שלהם שנגזלה? מה בנוגע לזכות השיבה ש ל ה ם ? בוא נאמר, שישראל שכחה מכל זה, ושכחה מכל המתקפות הרצחניות על בני עמה, ונניח שהיא שוכחת את כל הרטוריקה התמידית צמאת הדם של שנאת היהודים בהווה, אתם יודעים, למען השלום וכל זה… ומסכימה לחזור לגבולות 1967, שדרך אגב, כיום בלתי אפשרי להגן עליהם כלל כנגד נשק מודרני, כיצד הם ימנעו מהערבים לתקוף אותם שוב?

הצעות? מישהו?

"מתקדם" = התאבדותי

אולי להאמין לדבריהם כשהם אומרים שהם לא יתקפו, ובכן, זה יהיה… אהמממ.. מאד "מתקדם "… התאבדותי למעשה, וכל אחד יודע זאת. ולמרות זאת, נראה לי שזה בדיוק מה שכל כך הרבה אנשים "מתקדמים ונאורים" היו רוצים לעשה לראות. הם רוצים לראות את היהודים של ישראל מסכימים לעמדה, שבה בלתי אפשרי בעבורם להגן על עצמם, ולבטוח בערבים שיניחו להם ברוב טובם לחיות בשלום.
כל המאמין ברצינות שזהו תרחיש ריאלי, הוא כל כך הוזה, עד שכדאי לו לקחת תרופות.

" גם ללוחמי טרור מגיע לקבל זכויות אדם!" בואו ניתן להם מעבר גבול חופשי למען השלום

ערבים מוסלמים לא נתנו מעולם לאף אחד לחיות בשלום. ובטח ובטח שלא יתחילו בכך עם היהודים, שכן הם הבהירו זאת שוב ושוב לכל מי שרק היה מוכן להקשיב להם, וכנראה זה לא כולל אף אחד בתקשורת המערבית המוטה בנחישות כה רבה, ואשר דואגת בקפדנות כה רבה שלא ליידע על כך את "הקונצנזוס הפרוגרסיבי" , כדי לשמר אותם בורים ואנטי ישראלים באופן מובהק. כתוצאה מזה, הפרוגרסיבים הנאורים, לעולם לא יהיו מרוצים עד אשר ישראל לא תיכנע ותיתן שיטבחו את אזרחיה, למען השלום. פתחו את הגבולות ותנו גישה חופשית ללוחמי טרור ומפגעים מתאבדים. שאחרי הכול, גם להם יש זכויות אדם, לא?

הוציאו את פנקסי השיקים, בעלי לב רחום שכמותכם, החמאס צריך להצטייד מחדש.

ובכן, איכשהו, לא נראה לי שהדברים יתרחשו בדרך זו. אבל כל מה שיעלה מהסכסוך הזה, דבר אחד ברור כשמש בצהריים, כל סיוע הומאניטרי עתידי שיינתן לעזה, ישמש מיד לבנייה מחודשת של המנהרות וחימוש החמאס, אשר בתורו, יתקוף שוב את ישראל, ללא שמץ של אכפתיות לרווחה של בני עמם. הוציאו את פנקסי השיקים שלכם, פרוגרסיביים מערביים בעלי הלב המדמם, מכיוון שכולנו יודעים שזה מה שאתם רוצים באמת! – כי אז תוכלו לפעול שוב מחדש על פי אותה פנטומימה של צדקנות עצמית, ואו אז, פעם נוספת, תוכלו לנקוט במוסר כפול וסלקטיבי, אי שם ממרחק בטוח".

פאט קונדל - Pat Condell, סופר, כותב קומדיות וגם קומיקאי, הוא אזרח בריטי שנולד באירלנד, ובמשך שנים כתב ונאם נגד ישראל, מתוך אמונה תמימה שישראל היא הצד הרע והתוקפני של הסיכסוך. לפני כמה שנים התפכח קונדל, ומאז הוא משתף את הציבור בתובנות החדשות שלו על הסיכסוך הישראלי-פלסטיני ועל אופיים הרצחני של המוסלמים הקיצונים. במונולוגים רהוטים וקצרים שאותם הוא מעלה ל-YouTube (הזוכים למיליוני צפיות), הוא חושף בגילוי לב את עמדתו ביחס לאיסלמיזציה באירופה, ולהשתנות איטית אך עקבית של התרבות האירופית ובכללה הבריטית. למרות שקונדל סופג איומי מוות רבים, הוא ממשיך לדבר באומץ על הדברים המתרחשים בפועל ומבקר את התקשורת המערבית על פחדנותה, על הימנעותה מדיווחי אמת על התנהלות אלימה ותוקפנית של מוסלמים רבים כלפי אזרחי המדינות האירופיות שאליהן הם פלשו ואשר אותן הם רוצים לשנות מבפנים. ריצ'רד דוקינס, אמר עליו "אין אף אחד שיכול להשתוות אל התערובת הנדירה של נועם ואכזריות שיש בפאט קונדל. תודה לאל שהוא לצידנו".