ניצח. בלאט
ניצח. בלאט פלאש 90

משחק הראווה בין אלופת היורוליג, מכבי תל אביב, לבין קבוצת הקליבלנד קבאלירס מה-NBA, קבוצתו של דיוויד בלאט הסתיים הלילה בתוצאה 107-80.

הקהל באולם כיבד אמנם את האלופה הישראלית האורחת אך התמקד בשובו של לברון ג'יימס לקבוצה והתקווה לקבוצה שתתמודד במהלך העונה ברצינות על אליפות ה-NBA. ג'יימס ששיחק במחצית הראשונה בלבד סיים את המשחק עם 12 נקודות אולם כאמור, חבריו לא עשו לצהובים חיים קלים כפי שהעידה התוצאה. 

מכבי תל אביב נכחה על הפרקט עד הרבע השלישי. ברבע הרביעי נראה היה שהיא קורסת ובלאט העלה הרכבי ניסיון ושחקני ספסל שקיבלו דקות משחק יקרות.

בקבוצה התל אביבית בלטו גיא פניני, דווין סמית', אלכס טיוס וסילבן לנדסברג שבשלבים מסוימים של המשחק נדמה היה שהם מצליחים לתת מענה למתקפת הסלים האמריקאית.

ובשולי המשחק, אולי כצפוי, מחוץ לאולם הפגינו פעילים פרו פלשתיניים בקריאה להחרמת ישראל ולשחרור עזה.

מכבי תל אביב ממשיכה את מסעה בארה"ב ותפגוש את ברוקלין למשחק בו התקווה לתוצאה מאוזנת יותר גדולה יותר.

נזכיר כי את המשחק בין בלאט למכבי תל אביב פתח טקס ייחודי ומרגש בו הוזמנו למשחק 16 חיילי מילואים שנפצעו במהלך מבצע צוק איתן. 16 החיילים התקבלו במחיאות כפיים סוערות למשך דקות ארוכות, ושיאו של האירוע המרגש היה כשנועם גרשוני עלה לנאום בפני כל הנוכחים שבאולם. נאומו של גרשוני אל מול 16 החיילים שנפצעו במהלך הלחימה בעזה ומול מועדון הכדורסל הצהוב מתל אביב ושאר האנשים שנכחו באולם, גרר אחריו מחיאות כפיים רמות מכולם. 

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו