דאעש: דגל האסלאם יונף על הבית הלבן

טרוריסטים מאיימים לערוף את הראשים של לוחמי מדינות הקואליציה ומבטיחים: נתפלל במסגד אל-אקצה ונניף את דגל האסלאם על הבית הלבן.

דלית הלוי - ערוץ 7 , כ"ג בתשרי תשע"ה

ארגון המדינה האסלאמית (דאעש) מפרסם סרטון תעמולה חדש הנועד לגייס צעירים מוסלמים נוספים מרחבי העולם להתגייס לשורותיו ולהרתיע את הקואליציה המערבית מהמשך הפעולה הצבאית בסוריה ובעיראק.

בסרטון נראים מספר לוחמי ג'יהאד, ולמצלמה דיברו שלושה: בריטי, צרפתי וגרמני. הטרוריסט הבריטי התריס בפני המערב באומרו, כי לוחמי המדינה האסלאמית מחכים לכוחות המערביים שיגיעו לעיראק כדי להרוג אותם ולערוף את ראשם.

הוא הסביר, כי המוג'אהידין של דאעש לוחמים כדי למות בדרכו של אללה, ואילו החיילים ממדינות המערב נלחמים למען החיים. לדבריו, ההתקפות האוויריות על יעדי דאעש לא יסיטו את הארגון מיעדיו, הכוללים את כיבוש המבית הלבן ותליית דגל האסלאם עליו.

הטרוריסט הצרפתי כינה את נשיא צרפת, פרנסואה הולנד, “חזיר" וציין, כי העת ההיסטורית הנוכחית שייכת לאסלאם המחזיר לחיים את ימי תהילתו והבטיח, כי בעתיד לוחמי דאעש יתפללו במסגד אל-אקצה.

הטרוריסט הגרמני כינה את נשיא ארה"ב, ברק אובמה, “שקרן מתועב" וקרא למוסלמים בגרמניה ובאירופה להגיע למדינה האסלאמית כדי להצטרף למאבק בכוחות הכפירה.