יו"ר ועדת הפנים ח"כ מירי רגב (הליכוד) התייחסה הערב (מוצאי שבת) לאירוע בכפר כנא והעניקה גיבוי מלא לשוטר שירה למוות בערבי לאחר שתקף בסכין ניידת משטרה.

"הירי של השוטרים - הגנה על עצמם", כתבה רגב בדף הפייסבוק שלו. "בסרטון שהופץ באמצעי התקשורת, רואים היטב את הניסיון של המחבל הצעיר, חי'ר חמדאן, לדקור על מנת להרוג שוטרים''. 

לדבריה, לצד הרצון לבדוק כל אירוע ולהגיע לחקר האמת יש להגן על השוטרים שפעלו מתוך הגנה עצמית. "אי אפשר בכל אירוע שבו נהרג ערבי להאשים מיד את עצמנו. כל הניסיונות להסית את האווירה של חברי הכנסת אחמד טיבי, זהבה גלאון ואחרים, הם ביזיון והגיע הזמן להעמיד דברים על דיוקם ולא לעוות את המציאות. 

"המציאות הייתה שהמחבל הצעיר הגיע כדי להרוג את השוטרים ולא להפך, השוטרים הגנו על עצמם. לכן השוטרים יקבלו את כל הגיבוי על כך שהגנו על עצמם", הדגישה ח"כ רגב.

בתגובה למותו של הצעיר מכפר כנא, כ-5,000 ערבים הפגינו בצהריים בכפר. עשרות הבעירו צמיגים ויידו אבנים ובקבוקי תבערה על שוטרים. שלושה מהמתפרעים נעצרו על ידי המשטרה. חלק מהמפגינים נשאו שלטים שעליהם נכתב "כל פשעו היה שהוא ערבי", וצעקו "ציונים צאו לנו מהחיים" ו"נפדה את נקמתנו".

בין המשתתפים בהפגנה: מנהיג הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית, ראאד סלאח, ח"כ מוחמד ברכה (חד"ש), וח"כ לשעבר טאלב א-סאנע.

בתגובה להתפרעויות בכפר כנא הודיע ראש הממשלה בנימין נתניהו כי יבחן אפשרות לשלול אזרחות של מי שקורא להשמדת מדינת ישראל.

"ישראל היא מדינת חוק. לא נסבול הפרות סדר והתפרעויות. נפעל נגד זורקי האבנים, חוסמי הצירים והקוראים להקמת מדינה פלסטינית במקום מדינת ישראל", אמר נתניהו. לדבריו, מי שלא יכבד את החוק הישראלי ייענש במלוא החומרה. ''אנחה את שר הפנים לבחון שלילת אזרחות של הקוראים להשמדת מדינת ישראל", הוסיף ראש הממשלה.