גם ספורטאי ישראל בעד העלאת שכר המינימום

ההסתדרות החדשה ממשיכה במאבקה להעלות את שכר המינימום שעומד על 4,300 שקלים. אל מאבקה של ההסתדרות הצטרפו גם ספורטאי ישראל.

נרי וייס - ערוץ 7 , י' בכסלו תשע"ה

חייבים להעלות את שכר המינימום? בזמן שהפוליטיקה הישראלית רועשת וגועשת ומדינת ישראל הולכת לקראת בחירות, בהסתדרות החדשה המשיכו היום (שלישי) את מאבקם לעליית שכר המינימום.

על רקע פיזור הממשלה בין השאר בשל חילוקי דעות בנושאי הכלכלה, אל מאבקם של ההסתדרות החדשה הצטרפו היום מיטב ספורטאי ישראל על הענפים השונים.

הספורטאים שהצטלמו לסרטון אמרו כי אם שכר המינימום יעלה, "אף אדם עובד לא יהיה אדם עני".

הספורטאים שהצטלמו והצטרפו למאבקה של ההסתדרות הם: שחקני אלופת הכדורגל הישראלי, מכבי ת"א שירן ייני קפטן הצהובים וכן יואב זיו. גם אוהד כהן וסלים טועמה נמצאים בין התומכים במאבק. עוד ייצוג לענף הכדורגל במאבק להעלאת שכר המינימום הם מאמן מכבי פ"ת רן בן שמעון וכן קפטן נבחרת הנשים של ישראל מורן לביא. 

בענף הכדורסל אפשר למצוא את שמעון אמסלם - הסמל המיתולוגי של הפועל ת"א, מתן נאור קפטן האדומים מת"א בהווה וכן את מאיר טפירו הוותיק מנס ציונה בתמיכתם במאבק, וכן שתי שחקניות נבחרת הנשים של ישראל ליעד סואץ קרני והדר גוטין.

עוד ספורטאים שהשתתפו בסרטון: שיאנית ישראל בקפיצה לגובה מעיין שחף, המדליסט האולימפי מסידני 2000 בתחרות הקייק מיכאל קלגנוב, סגן אלוף העולם ואלוף אירופה בקפיצה במוט לשעבר אלכס אברבוך, ועידן מימון - מגדולי שחקני הכדוריד בישראל.

יש לציין כי מבדיקה שנערכה לאחרונה נמצא, כי מעט מאוד מספורטאי ישראל מרוויחים סכומים הגבוהים משכר המינימום.  

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il