ראש "פורום ישראל" - המחנה האמוני חברתי בבית היהודי התראיין הבוקר (רביעי) בתכנית של קלמן ליבסקינד בגלי ישראל וציין כי "יש מחנה אמוני ותורני לא מוגדר בבית היהודי והגיע הזמן להגדיר אותו כקבוצה".

בדבריו הוסיף בוארון המתמודד על מקום ברשימת המפלגה, כי "יש תפישה מוטעית שכל הימין האמוני והחרד"לי כפי שאתם אוהבים לכנות אותו, נמצא באיחוד הלאומי ובתקומה אבל יש עשרות אלפי מתפקדים שרוצים ייצוג תורני מובנה מסורתי נאמן ברשימת הבית היהודי בכנסת". 

"בקדנציה החולפת חסרו לי אמירות תורניות וחברתיות יותר במפלגה, ועוד יותר חסרים לי קהלים שהזנחנו ב-30 השנים האחרונות וממשיכים באופן גורף להדיר רגליים מהמפלגה משום שהם מרגישים שהם לא חלק מהבית היהודי. על מנת להיות מפלגת שלטון אנחנו חייבים את הקהלים האלה אצלנו בבית היהודי כי אי אפשר להסתמך על המצביעים האופנתיים שיום אחד הם בשינוי, משם עוברים לקדימה, היום בתנועה ובבית היהודי ואולי בפעם הבאה אצל כחלון".

"אנחנו נתפוס עמדות שלטוניות לאורך זמן בכך שנחבק את הקהל בפריפריה ובשכונות שיש לו זיקה חזקה מאוד לערכים היהודיים. הגיע הזמן שאותם מצביעי ש"ס והליכוד המסורתיים יהיו חלק בלתי נפרד מהבית היהודי. עם זה, מה שיביא אותם אלינו זו פעילות חינוכית חברתית עקבית, אבל חשוב להבין שהבכורה בבית היהודי צריכה תמיד להישאר של הכיפות הסרוגות".