המחאה
המחאהצילום: להב"ה
בני נוער מארגון להב"ה למניעת התבוללות הפגינו אמש (חמישי) בכניסה לסניף ''רמי לוי'' בשכונת גבעת שאול בירושלים, במחאה על העסקת ערבים בחנות.

פעילי הימין טענו כי מאבטחים שעמדו בכניסה לסניף מנעו מהם להפגין ואף תקפו את אחד מהם. "הם קרעו לנו את השלטים אבל למרות זאת ההפגנה נמשכה", סיפר אחד הנערים.

מנהל ארגון להב"ה שמארגן בכל שבוע את משמרת המחאה בכניסה לחנות אמר היום, "הייתי מצפה מרמי לוי שמתראיין בתקשורת ומספר כמה הוא ליבראלי ונאור וכמה חשוב מבחינת הדמוקרטיה להעסיק גם את האויבים שלנו, שיפעל באותה הדרך עם אחיו היהודים.

"זכותנו לקיים משמרות מחאה מול הסופר ואם רמי לוי סבור כי המכות ירתיעו את נערי להב"ה מצפה לו הפתעה גמורה - הם ימשיכו להגיע עד אשר רמי לוי יפסיק את המדיניות שלו ויפטר מחבלים שעובדים אצלו בסופר. אני שב וקורא ללוי: תעסיק אוהבים ולא אויבים", הוסיף גופשטיין.

נזכיר כי רמי לוי עצמו הסביר השבוע, לאחר הפיגוע שאירע בסניף הרשת במישור אדומים, כי הוא מעסיק עובדים ללא הבדלי דת, צבע ומין. "אני מקבל פניות מהקיצוניים ביותר 'לא להעסיק ערבים', מדי פעם גם מאיימים עליי שאם אני אעסיק ערבים הם לא יבואו לקנות", סיפר לוי לגלי צה''ל.

"אני רוצה להגיד לכל מי שמאיים עליי שאם אני אעסיק אנשים בגלל צבע, דת או לאום, שהוא לא יבוא לקנות אצלי - הוא לא מאיים עליי. הוא יכול לא לבוא לקנות אצלי, אין לי שום בעיה", הדגיש.

המחאה של להב"ה
הפגנה מול סניף רמי לוי, לפני כשבועיים