מגבים את עמרוסי: "חוטפת בשביל כולנו"

ועד מתיישבי השומרון מתייצב לימינה של אמילי עמרוסי שסובלת בימים האחרונים מהשתלחות ציבורית. "כמו תזמורת שמנוהלת היטב".

ערוץ 7 , ט"ז בכסלו תשע"ה

בעקבות ההשתלחות הציבורית בעיתונאית אמילי עמרוסי, יצא ועד מתיישבי השומרון בסרטון מחאה המציג את פניה האמיתיות של "הקהילה הגאה" הדורשת שיוויון וכבוד כלפי עצמה אך מתעלמת מכבוד הדדי.

מנכ"ל ועד מתיישבי השומרון שגיא קייזלר, אמר "ושוב כמו תזמורת שמנוהלת היטב, כשמישהו לא מיישר קו עם הברנז'ה הוא חוטף מתקפה אישית, מטונפת, מגעילה ומלוכלכת ממי שמציגים עצמם תמיד כ'פלורליסטים', 'אנשי חופש דעה' ו'מכילים'. עצוב לי שלא מספיק אנשים מהציבור שלנו מגבים את אמילי עמרוסי שמייצגת אותנו בצורה כל כך מכובדת וחוטפת בשביל כולנו".

ביום שישי האחרון טענה עמרוסי בתכנית הבוקר של ערוץ 10 כי היא אינה אוהבת את הופעתו של השחקן טל קלאי המופיע בדמות נשית בהצגת חנוכה.

במהלך הראיון בתכנית עם השחקן הודיעה לו (לה) עמרוסי כי לא היתה לוקחת את ילדיה להצגה כזו כדי שלא להידרש לתהיות בעניין זהות מינית מצד ילדיה. בהמשך הוסיפה כי היא "נבעתת מדראג קווין שמופיע בפני ילדים". קלאי השיב לה בשידור כי הוא "נבעת ממך".

במהלך סוף השבוע התמלא הפייסבוק בהודעות נאצה והטחת עלבונות אישיים בעמרוסי בעקבות הפרשה. גם חברי ''הקהילה הגאה'' לא החמיצו את ההזדמנות ושיגרו תלונות לרשות השנייה ודרשו להשעות את עמרוסי, "מי שפוגעת בסמלי הקהילה הגאה והופכת אותם לבוז ולמקור לעלבון - אינה ראויה להיות מנחה בטלוויזיה הציבורית בישראל".