אקדח
אקדח צילום: Thinkstock

הפרשיה שמסעירה את המגזר החרדי לא יורדת מסדר היום: על פי החשד, חרדי ממודיעין עילית הזמין רצח חברו בשל סכסוך עסקי ואף ביקש 'להוריד' אדם נוסף.

בית המשפט האריך את מעצר החשוד עד ליום חמישי.

אמש התייחס מפקד תחנת בנימין, סנ"צ דודי חיון, לפרשה החמורה. "מזה מספר שבועות שמתנהלת בתחנת בנימין, בשיתוף יחידת הסוכנים של ימ"ר ש"י, חקירה סמויה כנגד אדם שהזמין רצח כנגד בחור שהיה ביניהם סכסוך עסקי.

"במהלך החודשיים האלה הפעלנו אמצעים טכנולוגיים, כולל מעקבים של 24 שעות. גם הקרבן וגם החשוד היו מפוקחים על ידנו. לאחר מספר מפגשים בין הסוכן המשטרתי לבין אותו חשוד, החלטנו לבצע מעצר, מאחר ובמפגש האחרון הועברו כבר הכספים ופרטי הקרבן.

"מאחר ומדובר בפעילות מורכבת, השתמשנו בכל האמצעים העומדים לרשותנו, שזה כולל סוכן משטרתי, אמצעים טכנולוגים ויחידות מיוחדות, אשר הופעלו כדי לאבטח את המבצע המורכב הזה", סיכם חיון.

על פי דיווחים שונים מדובר בצעיר חרדי יליד 88', סטודנט למשפטים, ואב לשלושה ילדים קטנים, שנפגש עם סוכן משטרתי שהתחזה למתנקש. על פי הדיווחים, הוצעו לו אלפי שקלים בתמורה לביצוע הרצח. בהמשך ביקש האיש מהסוכן המתחזה 'להוריד' אדם נוסף. כאמור, מעצרו הוארך עד ליום חמשי.