וורצמן: רק באחדות נביס את השמאל

"הגיעה העת להפסיק עם המשחקים. עם ישראל מצפה שנלך כולנו יחדיו כאיש אחד בלב אחד", אמר סגן שר החינוך.

שלמה פיוטרקובסקי - ערוץ 7 , כ"ב בכסלו תשע"ה

סגן שר החינוך, ח"כ אבי וורצמן (הבית היהודי) קיים היום (ראשון) סיור במוסדות חינוך בנתניה בלוויית ראש העיר מרים פיירברג, סגנית ראש העיר ד"ר אביטל לאופר וחבר מועצת העיר מטעם הבית היהודי דני בשארי.

בין מוסדות הלימוד ביקר וורצמן באולפנית בר אילן בעיר בראשות הרב יוסף שנה.

במהלך הביקור אמר וורצמן כי "מערכת החינוך בנתניה מובילה קליטת עלייה ומהווה דוגמא נהדרת ליכולת לשלב בין גורמים רבים על אף השוני והמחלוקות, וזהו מסר שראוי שיגיע לכלל חברי החברה הישראלית".

בהתייחסו לבחירות המקדימות בבית היהודי אמר סגן השר וורצמן כי "הגיעה העת להפסיק עם המשחקים. עם ישראל מצפה שנלך כולנו יחדיו כאיש אחד בלב אחד. אני קורא לחבריי מתקומה להצטרף לאלתר לבית היהודי ורק כך נוכל להבטיח את הניצחון מול השמאל".

במהלך הסיור באולפנית נתניה וורצמן ופיירברג השתתפו בחניכת אזור הלימוד החדש באולפנית, גזרו את הסרט ווורצמן אף קבע מזוזה במקום שישמש כאזור ללימודים פרטניים של מורה ותלמידה.

הרב יוסף שנה, ראש האולפנית ציין כי "שמחנו לארח באולפנית את סגן השר שתורם רבות לפיתוח המערכת החינוכית בארץ, וכן את מרים פיירברג ראש העיר נתניה שהיא אף בוגרת האולפנית. במהלך הסיור הם התרשמו מהפיתוח העצום שהאולפנית עוברת מידי שנה, ושנזכה בעז"ה לעוד ביקורים מעצימים רבים כגון אלה בעתיד".