ג'ון קרי מתגייס לקמפיין הפריימריז

סמנכ"ל מועצת יש"ע יגאל דילמוני משתמש בג'ון קרי בקמפיין שלו בפריימריז לרשימת הבית היהודי.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , כ"ד בכסלו תשע"ה

יגאל דילמוני, סמנכ"ל מועצת יש"ע, מפרסם הערב סרטון בו מוצגת דמותו של מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי כמי שמוכן לעשות הכל על מנת למנוע מדילמוני להיבחר לכנסת, ובלשונו של קרי ״רק לא דילמוני״.

בסרטון מוצג פועלו של דילמוני בשנים האחרונות בתחומי ההסברה, פיתוח ההתיישבות וקידום היזמות העיסקית.

דילמוני, אשר שימש עד להצטרפותו למירוץ בפריימריז בבית היהודי כסמנכ"ל ההסברה של מועצת יש"ע, בחר באופן מכוון דווקא במזכיר המדינה האמריקני קרי, זאת מכיוון שלפני כשנה הוביל דילמוני את קמפיין "ג'ון קרי פתרונות בע״מ" שנועד להציג את ניסיונותיו הנלאים של קרי להמשיך במשא ומתן בכל מחיר ובתוך כך גם להמשיך לשחרר מחבלים עם דם על הידיים.

בסרטון המשעשע שהושק היום ניתן להבין כי קרי מאוד לא מעוניין בדילמוני בכנסת כי הוא "בא לעבוד", בין היתר מציין קרי כי "כבר 15 שנה הוא עוזר לחקלאים ועסקים קטנים להצליח, בגללו יש פרנסה לאנשים ובאים עוד ועוד סטלרס' (settlers) חדשים/ זה לא דילמוני זה, בוב הבנאי על סטרואידים!"

ו"לסיכום, אתם רוצים להכניס את דילמוני לכנסת? פיין, אבל אל תגידו שלא הזהרתי, הבנאדם בא לעבוד". 

דילמוני מצידו כתב בעמוד הפייסבוק: "בשנים האחרונות זכיתי להיות שותף לכמה מהקמפיינים המשמעותיים ביותר של המחנה הלאומי במדינת ישראל. נלחמנו ביוזמות של ג'ון קרי שהתגלה כמדינאי לא רחב אופקים במיוחד. נלחמנו ברעיונות הזויים כמו שחרור סיטונאי של מחבלים תמורת שום דבר, בהשמצות חסרות שחר של המתיישבים ביהודה ושומרון ובשתי הקפאות בנייה".