וורצמן מעריך: נסיים עם 20 מנדטים

סגן שר החינוך מקווה שהממשלה הבאה תהיה ממשלת ימין- חרדים, "תורכב מהבית היהודי, הליכוד, הסיעות החרדיות, ליברמן או כחלון".

בני טוקר , א' בטבת תשע"ה

וורצמן מעריך: נסיים עם 20 מנדטים-ערוץ 7
וורצמן ובנט
צילום: פלאש 90

סגן שר החינוך ח"כ אבי וורצמן (הבית היהודי), מרוצה מההתפקדות ההמונית לבית היהודי ומעריך בשיחה עם ערוץ 7 כי הממשלה הבאה תורכב מסיעות המחנה הלאומי והחרדים.

"בעבר היינו מפלגה שולית שלא ספרו אותה, היום הפכנו למפלגה מרכזית בישראל", אומר וורצמן, ''בתוך שבוע הצטרפו עשרת אלפים איש, לדעתי זה גם יבוא לידי ביטוי בקלפי. אם בפעם הקודמת קיבלנו 12 מנדטים, הפעם התוצאות יהיו יותר טובות ונגמור עם 20".

וורצמן סיפר על תקופת עבודתו עם שר החינוך הרב שי פירון. ''עבדנו בחברות, לא הסכמנו בכל דבר, היו מחלוקות, אבל עברנו תקופה יפה, הצלחנו לעשות דברים רבים - בחינוך לזהות יהודית ועזרה לחלשים. למעשה היום אני נמצא במשרד ועושה שם את כל הדברים, ובימים אלה של פריימריז יש הרבה לחץ.

"אחרי שנתיים של עשייה שבהן שמרנו על קשר עם השטח, טיפלנו ביותר מ-4,000 פניות ציבור, קיימנו יותר ממאתיים ביקורים וקידמנו הרבה מיזמים, זה נותן את אותותיו בשטח".

וורצמן מעריך כי הממשלה הבאה שתקום תהיה ממשלה ימין, "הממשלה הבאה בעזרת ה' תהיה לאומית והיא תורכב מהבית היהודי, הליכוד, הסיעות החרדיות, ליברמן או כחלון, אני מעריך שהיא תהיה ממשלה יציבה. יש היום רוב גדול שתומך בעמדות הימין ומתנגד לכל ההסכמים שנכשלו.

"אני מסתובב בשטח ושומע את האנשים, אוהבים את הבית היהודי מכל המגזרים כולל אנשים שלא היית חולם. אתה רואה גם אנשים חילונים שמצטרפים אלינו ואני מעריך שהשילוב של האישיות של נפתלי עם כל הנבחרת יביאו לתוצאות מצוינות".