האם ליונל מסי עוזב את ברצלונה?

הכדורגל העולמי לקראת רעידת אדמה של ממש? ליונל מסי, כוכבה של ברצלונה לא מרוצה ממה שקורה בברצלונה ופוזל לכיוון אנגליה.

נרי וייס - ערוץ 7 , ט"ו בטבת תשע"ה

מסי. עוזב את ברצלונה?
מסי. עוזב את ברצלונה?
רויטרס

ברצלונה על סף פירוק? אחרי שפיטרה את מנהלה המקצועי אנדוני זוביזארטה על כישלונו ברכישות השחקנים בקיץ האחרון, נראה שהסוף בברצלונה קרוב.

לאחר שביצעה עבירות בגין מעבר של שחקנים מתחת לגיל 18, נענשה ברצלונה על ידי ארגון הכדורגל העולמי בעונש חסר תקדים שכלל אי אפשרות של ביצוע פעולות בחלון ההעברות הקרוב וכן של קיץ 2016. במילים אחרות: ברצלונה לא תוכל לרכוש שחקנים ולשדרג את סגל הקבוצה במהלך השנה הקרובה. מכה של ממש עבור כל קבוצה, וכל שכן עבור ברצלונה שכבר זמן רב שחקניה אינם מספקים את היכולות שציפו מהם.

כאמור, הראשון לשלם מחיר על כישלון שחקני הרכש, הוא מי שהביא את אותם השחקנים המאכזבים למועדון שהיה עד לפני שנה מועדון הכדורגל הטוב בעולם - אנדוני זוביזארטה. יחד עם זוביזארטה, גם קפטן הקטאלונים לשעבר קרלס פויולששימש כעוזרו של המנהל המקצועי עזב את הקבוצה הבכירה.

אם לא הספיקו לברצלונה הרכש הנוראי והעונש החמור שהוטל עליה על ידי בית הדין של הארגון העולמי, לאחר ההפסד האחרון לריאל סוסיאדד הגיעה המכה האנושה ביותר: ליונל מסי, הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה עשוי לעזוב. 

מסי, שסופסל על ידי המאמן של הקבוצה לואיס אנריקה, רמז על מעבר אפשרי לאחת מקבוצות הליגה האנגלית כשכעת נראה שתהיה זו צ'לסי של ז'וז'ה מוריניו. 

בספרד מדווחים כי מסי כבר זמן רב לא מסתדר עם המאמן אנריקה, ונראה שבברצלונה יצטרכו להחליט בימים הקרובים האם ללכת עם המאמן שאותו החתימו בקיץ האחרון אחרי שרצו אותו כל כך, מה שבוודאי יגרום לכוכב הגדול לעזוב את ספרד בדרך ליעד חדש.

  
 

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il