שערי צדק

ד"ר עופר מרין, סגן מנהל בית החולים ''שערי צדק'' בירושלים וראש יחידת הטראומה, עדכן הערב (חמישי) כי לא נשקפת סכנה לחייו של הצעיר היהודי בן ה-21 שנפצע באורח בינוני בפיגוע דקירה סמוך לשער שכם.

"הגיע אלינו לפני כשעה בחור צעיר בשנות העשרים שלו שלפי דבריו בדרכו חזרה מהכותל, כשהגיע לשער שכם, הוא נדקר", סיפר ד"ר מרין ופירט כי הצעיר ''הגיע אלינו עם מברג תקוע בחלקו העליון של הגב, במצב בינוני''.

סמנכ''ל בית החולים סיפר כי המברג פגע בריאה הימנית של הפצוע. "הוא עבר פעולות ראשוניות בחדר הטראומה ולאחר בדיקות הדמיה הוצאנו את הסכין תוך נטרול האזור שדימם. מצבו כעת יציב עם נקז בבית החזה ולא נשקפת סכנה לחייו. הוא בהכרה מלאה ומתקשר".

פיגוע דקירה בירושלים

קצת אחרי השעה 19:00 הערב נדקר בחור ישיבה חרדי באמצעות מברג על ידי מחבל ברחוב סולטן סולימאן סמוך לשער שכם בבירה. צוותים של מגן דוד אדום העניקו טיפול רפואי לצעיר ופינו אותו לבית החולים שערי צדק. המחבל נמלט מהזירה וכוחות רבים של משטרה ומשמר הגבול סורקים באזור.

פאראמדיק מד"א רפאל הרבסט שטיפל בפצוע סיפר "כשהגענו סמוך לשער שכם סימנו לנו לעצור ועוברי אורח הובילו אלינו צעיר כבן 21 בהכרה מלאה כשהוא דקור בפלג גופו העליון מחפץ חד. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני ופינינו אותו לבית חולים תוך כדי טיפול רפואי שכלל מתן חמצן ונוזלים.
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו