נוחות ובריאות
נוחות ובריאות צילום: CHARLIE BANANA PR

חיפוש של חיתול בריא עבור בנה הקטן הוביל את ניקול יחזקאל להקמת עסק עצמאי של שיווק חיתולים רב פעמיים לתינוקות.

ניקול, אמא לשני בנים בני 3.5 ו9 חודשים המתגוררת בישוב נווה צוף שבבנימין מספרת על הדרך להצלחה, "בהיריון של בני הבכור, אלנתן-אור, התחלתי לאכול בריא ושניתי את חיי לבריאים יותר וירוקים יותר. הבן שלי עד היום לא אכל ביסלי או שתה מיץ".

"כשנכנסתי להריון השני עם נווה שילה רציתי לחתל אותו בחיתולי בד" מספרת ניקול על התפנית, "ידעתי שזה יותר טוב לעור העדין שלו ומשם הכל התחיל. חיפשתי באינטרנט אין ספור שעות שבועות וחודשים עד שסוף סוף בגיל חודשיים קניתי את החיתול הרב פעמי הראשון שלנו. למה כל כך הרבה זמן? יש המון חברות, המון סוגים, בהתחלה היו לי מחשבות שזה מגעיל או מה אעשה שאני בחוץ אך התברר שזה לא כך".

לדברי ניקול, "החיתולים הרב פעמיים של היום הם ממש לא כמו של פעם, הם נראים כמו חיתול רגיל ומעוצב בצבעים ודוגמאות מהממים. זה הרבה יותר נוח מחד פעמי והפלוס הכי גדול הוא שאין ריח. בסוף אחרי כל החיפושים התלהבתי מהמותג של צ'רלי בננה ובעקבות זאו התחלתי גם לשווק אותם".

ניקול מציינת כי "כיום יותר ויותר הורים מאמצים את הטרנד העולמי ובוחרים להשתמש בחיתולים רב פעמיים רכים, נעימים ונקיים מכימיקלים". היא מסבירה להורים המתעניינים למה כדאי לעבור לחיתולים רב פעמיים.

למה לבחור בחיתולים רב פעמיים?

חיתולי הבד החדשניים המותאמים אנטומית לאגן התינוק, מדליקים ומלאי סטייל. חיתולי הבד הרב פעמיים עשויים בד רך ונעים למגע עורו של התינוק, ומאפשרים לחתל בטבעיות בחיתול בד מהדור החדש - ללא כימיקלים מסוכנים, ללא חומרים העלולים לגרום לאלרגיה או תפרחת חיתולים, וללא הוצאה כספית גבוהה על רכישה חוזרת ונשנית של חיתולים.

שומרים על הסביבה

ההורים של היום מודעים יותר ויותר לחשיבות שמירת הסביבה, מודעים להיקף הכימיקלים אליהם אנו נחשפים ואף צורכים אותם ברמה היומיומית - ממזון, קוסמטיקה, ביגוד, היגיינה אישית ומוצרי ניקיון וכך גם עם חיתולים: המגמה כיום היא להשתמש במוצרים טבעיים, בסיסיים המותאמים לאורח החיים המודרני של ההורים.

חיתולי הבד המודרניים אינם מזכירים כלל את חיתולי הבד של פעם שדרשו סיכות וקשירות, אלא נוחים לתפעול והחתלה, ומעוצבים בצבעים והדפסים מלאי סטייל ושיק. החיתולים עשויים משלוש שכבות בד: הראשונה היא בד מיקרו פליז נושם, נעים ורך שבא במגע עם עורו של התינוק, השכבה השנייה היא רפידת מיקרופייבר שסופחת את הנוזלים ואוגרת אותם, והשכבה השלישית היא מעטפת החיתול החיצונית האטומה לנוזלים. חיתולים חד פעמיים מיוצרים בתהליך כימי המזהם את הסביבה ובנוסף הם גורמים לטונות של זבל בלתי מתכלה – חיתול חד פעמי אחד יתכלה במשך כ – 500 שנה, אם בכלל.

CHARLIE BANANA PR

ומה עם הנוחות?

לחיתולים התאמה אישית לכל שלב התפתחותו של התינוק באמצעות גומי מידות בצדדים ותיקתקים להתאמה מושלמת. החיתולים מיוצרים עם פנל קדמי חכם המאפשר לבחור באחת משתי האופציות: שימוש ברפידה רב פעמית שמגיעה עם החיתול או רפידה חד פעמית מתכלה. את החיתול ניתן לכבס במכונת הכביסה ולייבש בשמש או במייבש.

חיסכון להורים הצעירים

השימוש בחיתולי בד רב פעמיים מאפשר חסכון כספי עצום: חסכון של כ-  3,000 ₪ כולל כביסות כבר מהילד הראשון. מידה אחת שמתאימה לשימוש מגיל לידה ועד גיל שלוש .ניתן להעביר את החיתולים בין האחים ולחסוך אלפי שקלים גם בילדים הבאים.

גמילה מהירה

החיתולים הרב פעמיים מעוררים מודעות לצרכים אצל הקטנטנים, הודות לכך שאינם מכילים את החומרים הכימיים אשר הופכים את הנוזלים לג'ל.

למידע נוסף על אופן השימוש ניתן לצור קשר עם ניקול יחזקאל nicolecohen7@gmail.com