'שלא יבואו רק לפני בחירות ויפריחו הבטחות'

סגן ראש עיריית נצרת עילית קורא לפוליטיקאים לבקר בעיר ולראות את המצב הקשה, "אנחנו לא רוצים רק הבטחות של ערב בחירות, אלא מעשים".

בני טוקר , ח' בשבט תשע"ה

. נצרת
. נצרת
קובי פינקלר

יו"ר מפלגת כולנו, משה כחלון, ביקר במפעל פיניציה בנצרת עילית ותקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו שעסוק ביחסי החוץ של מדינת ישראל במקום להתמודד עם בעיות הפנים.

אלכס גופמן, סגן ראש עיריית נצרת עילית, אומר לערוץ 7 שיש בנצרת עילית אנשים שלא מצליחים לגמור את החודש, "זו עיר מוכת אבטלה, עם משכורות מינימום. אז שיפסיקו להפחיד אותנו עם כל המבצעים הצבאיים, כי אי אפשר לסגור את החודש. אנשים היום פוחדים ללדת ילדים כי אין להם כסף, שראש הממשלה והשרים ירדו לעם ויראו איך אנשים חיים".

לדבריו בניגוד לשאר הפוליטיקאים כחלון הראה היום שהוא מחובר אל העם, "אני תומך בכחלון ומאמין לו, הוא גדל מלמטה, הוא בא מהעם, כחלון הוא איש רווחה שמבין שצריך לעזור לאנשים כמו תושבי נצרת עילית".

גופמן תוקף את הממשלה היוצאת שלדבריו לא עשתה דבר למען רווחת התושבים, "יש כאלה שמגיעים אלינו פעם בחמש שנים והולכים, אז שלא יבואו רק לפני בחירות ויחלקו הבטחות. שבמקום זה יאפשרו לנו לחיות וללדת ילדים, היום כשמחירי המעונות מרקיעי שחקים מי יכול לגדל ילדים עם משכורות מינימום ועל קניית דירה אפילו אי אפשר אפילו לחשוב".