אשקלון: השעון היקר נמצא באשפה

עובדי אגף איכות הסביבה בעיריית אשקלון סייעו לתושבת העיר למצוא שעון יקר ערך שנזרק בטעות לפח מוטמן.

תגיות: אשקלון
אורלי הררי , ו' בשבט תשע"ה

תעודת הוקרה למנהל אגף איכות הסביבה
תעודת הוקרה למנהל אגף איכות הסביבה
צילום: דוברות עיריית אשקלון

במוצאי השבת האחרונה התקבלה שיחת טלפון בהולה במוקד העירוני של עיריית אשקלון מתושבת שכונת אפרידר, ליאור ארבל-כהן, שביקשה את עזרת העירייה במציאת שעון יקר ערך שזרקה בטעות לפח מוטמן.

היא הופנתה למנהל אזור אפרידר באגף איכות הסביבה, עופר גל, שהבטיח להגיע ולסייע לה מיד בבוקר יום ראשון במציאת האבדה. 

הצוות, שהגיע בבוקר בליווי של טרקטור, עצר את התנועה ברחוב, הוציא את הפח המוטמן וחיפש בתוכו במשך שעה ארוכה. לתדהמת התושבים שהתאספו במקום ולתדהמתה של ארבל -כהן נשמעה לפתע הצעקה המיוחלת "מצאתי".

בעקבות התושייה שהפגין ופעילותו המסורה של מנהל האזור, החליט ראש העיר, איתמר שמעוני, להעניק לו תעודת הוקרה על פעילותו המסורה למען התושבים.

"עיריית אשקלון, כמדיניות, שמה את התושב במרכז", ציין ראש העיר, "אני שמח על כך שעובדי העירייה פועלים ברוח הזו ומעניקים לתושבים שירות יוצא מגדר הרגיל. אני רוצה לשבח את צוות אגף איכות הסביבה על עבודתו המסורה. יישר כוח!".

ליאור ארבל כהן הנרגשת ביקשה להודות לעובדי העירייה על עזרתם "אני פשוט רוצה להוקיר תודה על השירות שקיבלתי. ביום שישי בצהריים כנראה שזרקתי לפח שעון יקר מאד, חיפשנו אותו במשך כל יום שישי ולא מצאנו, כבר כמעט שהרמנו ידיים. ביום שבת התקשרתי למוקד העירוני שהפנו אותי אל עופר גל. הוא היה מאד אדיב כלפי והגיע לעזור ולסייע. הייתי בשוק שהם עשו את עבודתם בכזו מסירות. הם גרמו לי להרגיש שהם עושים זאת מכל הלב ולא מתוך חובה. זה לא מובן מאליו והיום אני מודה שאני תושבת אשקלון ושיש אנשים כאלו מדהימים שחשוב להם שהתושב יהיה שבע רצון".

מנהל אזור אפרידר באגף איכות הסביבה סיפר כי זו לא הפעם הראשונה שהם עוזרים לתושבים "מדובר בחלק מהתפקיד שלנו, אני לא רואה בזה שירות מיוחד. הרגע הזה שבו מצאנו את השעון וראיתי אותה רועדת ובוכה מהתרגשות היה שווה את כל העבודה. אמרתי לה שנעשה הכול בכדי לעזור לה וזה מה שעשינו גם בפועל. הגענו בראשון בבוקר וחיפשנו בפח המוטמן בעבודת נמלים, לפתע שמענו צעקה 'מצאתי'. היה כיף לראות את הפנים שלהם באותו רגע".