הסיפור האמיתי. שרה נתניהו
הסיפור האמיתי. שרה נתניהו צילום: יוסי זליגר. פלאש 90

אנשי ראש הממשלה חושפים תצהיר חתום של נהגה של שרה נתניהו ולפיו הוא שקיבל את כספי החזר הבקבוקים מבית ראש הממשלה ולא שרה נתניהו.

הנהג, ויקטור סרגה, חתם על התצהיר בפני עורכי הדין משה בן שימול ואריה אביטן ועל פיו הוחלט על איסוף הבקבוקים לאחר שבמשך שנים נזרקו בקבוקים אלה ומטעמי איכות הסביבה הוחלט להפסיק את השלכתם.

עוד נכתב בתצהיר כי הכספים כלל לא הגיעו לידיה של הגברת נתניהו אלא שימשו אותו לצורכי קופה קטנה בה נעשה שימוש לרכישות בסכומים נמוכים עבור בית ראש הממשלה והעובדים.

"ככל הידוע למרשי, בכל שנות עבודתו בבית ראש הממשלה מרשי היה היחיד שטיפל בענייני המחזור ולמעשה התמורה מעולם לא הגיעה לידיה של הגב' שרה נתניהו", כותבים עורכי הדין בן שימול ואביטן.

שני עורכי הדין מציינים בתצהיר שנחתם כאמור על ידי הנהג כי סרגה החליט לחתום על תצהיר זה לאחר שהיה עד לגל ההכפשות המוטח במשפחת נתניהו בכלל ובשרה נתניהו בפרט "כאשר לשיא הגיעו הדברים עת התפרסם בסוף השבוע האחרון כי אשת ראש הממשלה הורתה למרשי - ששימש בתקופה האמורה כנהגה - לסור עם מלאי הבקבוקים הריקים מבית ראש הממשלה, למסרם למחזור ואת כספי פדיון הבקבוקים להעביר לגב' נתניהו". לטענת עורכי הדין סרגה "חש כי הוא אינו יכול לעמוד מנגד וחרף העובדה כי אינו עובד עוד בבית ראש הממשלה מבקש מרשי לספר את הסיפור האמיתי".