המהפכה במכבי חיפה החלה

אחרי ההפסד הביתי אמש למכבי פתח תקווה, המועדון הירוק מבצע שינויים בסגל: שכטר חזר מצרפת, שני חלוצים שוחררו במקומו.

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ב בשבט תשע"ה

שחר (משמאל). זעזוע?
שחר (משמאל). זעזוע?
צילום: פלאש 90

לומדים מטעויות או מתנהלים בפזיזות? זאת השאלה שצריכים לשאול את עצמם אוהדי מועדון הכדורגל של מכבי חיפה. 

כזכור, אמש הפסידה הקבוצה הירוקה שבתחילת העונה הצהירה על אליפות וכיוונה לשם עם מספר החתמות ענק, וההפסד אתמול הוא מעין הקש ששבר את גב הגמל. 

הבעלים של הירוקים מהכרמל, יענקלה שחר, נכנס בסיום המשחק אמש אל חדר ההלבשה והבטיח כי יפעל בשל זילזול מספר שחקנים וחוסר הלחימה שעל כר הדשא. הבטיח וקיים.

היום (ראשון) מבצע שחר זעזוע בקבוצה כשהודיע לשני חלוצי הקבוצה וויאם עמאשה ושמעון אבוחצירה על שחרורם המיידי מסגל הקבוצה, ובמקביל הנחית במקום השניים את חלוצה הישראלי של נאנט הצרפתית, איתי שכטר.

בפעם האחרונה ששכטר שיחק בליגה הישראלית היה זה במדי הפועל ת"א, בה הרשים מאוד והיה אחד מהאחראים על עונת הדאבל ההיסטורית תחת אימונו של אלי גוטמן.

שכטר מצטרף כעת אל אלירן עטר ששב גם הוא מקריירה בליגה הראשונה בצרפת, וביחד עשויים השניים להרכיב את חוד ההתקפה הטוב ביותר בליגה. מצד שני, מכבי חיפה של השנים האחרונות כבר עשתה כמה טעויות ברכישת שחקנים. מעניין יהיה לראות כיצד ואם בכלל יצליחו השניים לשחק יחד בחוד הירוק.

לגבי שחרורם של שני החלוצים היוצאים, נראה שאין זה זעזוע של ממש מצידו של שחר, שכן השניים שהנחיתו באותה העמדה שלהם שני חלוצים בכירים כבר תיכננו לפנות לבעלים הירוק בכדי לבקש שחרור מהקבוצה. 

האם תמה התקופה הרעה של חיפה? 

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il