השאלה החשובה שנענתה בגמגום

מני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, הגיב לדו"ח מבקר המדינה. לשאלה מדוע ההוצאות קפצו דווקא בתקופתו - סירב לענות.

עוזי ברוך - ערוץ 7 , כ"ח בשבט תשע"ה

עלוב? מתחם בית ראש הממשלה
עלוב? מתחם בית ראש הממשלה
פלאש 90

מני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה שמנהל תביעה נגד הזוג נתניהו, הגיב הערב לטענות נגדו לפיהן ההתנהלות הבזבזנית עליה הצביע מבקר המדינה היתה דווקא בתקופתו.

תחילה תקפה פרקליטתו נעמי לנדאו את ראש הממשלה ופנתה אליו, "האם אתה מאשים את מני נפתלי ברכישת מאות בקבוקי אלכוהול ואינספור נרות? האם המטרה הפוליטית שלך מקדשת את כל האמצעים? אדון וגברת נתניהו, תתביישו לכם".

מני נפתלי שישב לצידה סיפר "אשתי אמרה לי מני, ראש הממשלה מכפיש אותך. הייתי המום. אני ממש פגוע ולא מאמין שהגעתי למצב הזה. כל עובדי ראש הממשלה יודעים מי אני".

עוד אמר נפתלי כי "רוב האנשים המבוגרים שפוגשים אותי, אם זה זה ברחוב, אם זה שכנים, אם זה אבא שלי או אמא שלי אומרים לי מני תהיה חכם, אל תהיה צודק. קח את מה שנותנים לך ותעזוב. אני כרגע לא מגיב על הנתונים ואסביר את זה כמו שצריך אחרי שאני אשב על הנתונים. יש דברים שלא קשורים אליי. החזקתי שם 20 חודשים בזמן שאף אחד לא החזיק יותר משנה. אתם תשמעו את כל הסיפור בהמשך".

נפתלי נשאל על ידי העיתונאים מדוע דווקא בתקופתו ההוצאות בבית ראש הממשלה גדלו ולאחר עזיבתו הן ירדו באופן משמעותי. נפתלי השיב בגמגום קל, הבטיח ללמוד את הנושא ונקטע מיד על ידי פרקליטתו שהורתה לו לסיים את דבריו.