מני נפתלי ימסור עדות ויזכה לחסינות

לדברי נפתלי, הוא מחזיק ראיות למעשים פליליים לכאורה במעון רה"מ. החסינות ניתנה לו לאחר שביקש למנוע הפללה עצמית בתמורה לעדותו.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , ל' בשבט תשע"ה

מני נפתלי
מני נפתלי
צילום: פלאש 90

אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, מני נפתלי, צפוי לקבל חיסיון בגין מידע שימסור הערב (חמישי) ליחידת להב 433 במשטרה על ההתנהלות בבית ראש הממשלה.

לדברי נפתלי, הוא מחזיק ראיות למעשים פליליים לכאורה במעון ראש הממשלה. החסינות ניתנה לו לאחר שביקש לפני כשבועיים למנוע הפללה עצמית בתמורה למתן עדותו.

בצהריים הודיע נפתלי כי יגיש בקרוב תביעת דיבה בעקבות הודעת לשכת ראש הממשלה המאשימה אותו בהוצאות החריגות של מעון ראש הממשלה. "נפתלי נפגש עם אחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום של לשון הרע, והוא לא מתכוון לעבור לסדר היום על קמפיין ההשמצות השקרי שמנהלת משפחת נתניהו נגדו ועל הניסיונות החוזרים והנשנים לפגוע בו", נמסר מטעמו.

מהליכוד נמסר בתגובה, "הטענה של נפתלי כאילו הוא הנפגע - מופרכת ומגוחכת כמו כל גרסאותיו השקריות האחרות. נפתלי מנהל במשך חודשים ארוכים קמפיין הכפשות והשמצות נגד רעיית ראש הממשלה על אף שהיא איננה נתבעת כלל בתביעה שהגיש, על מנת להוציא מהמדינה כספים שלא כדין ולפגוע בראש הממשלה ובליכוד בבחירות".

לדבריהם, "כעת, לאחר שהוכח כי ההוצאות במעון ראש הממשלה זינקו ונופחו בתקופתו של נפתלי וירדו לאחר עזיבתו, ולאחר שנחשף כי נתן שתי גרסאות שונות לגבי סיבת עזיבתו את מעון ראש הממשלה - נפתלי מבין את המשמעות המשפטית הכבדה של התנהלותו החמורה על כל המשתמע מכך על פי כל דין".