ערב של ניגון וחיזוק לזכר איל יפרח הי"ד

ערב מיוחד לזכרו של איל יפרח הי"ד שנחטף ונרצח בגוש עציון עם גיל-עד שער ונפתלי פרנקל נערך בהיכל התרבות בפתח תקווה.

בערב, שנערך תחת הכותרת "ממשיכים בדרכו של איל", הופיעו הזמרים ישי ריבו, ישי לפידות ודוד דאור, "צמד ילד", ולהקת אתניקס. בנוסף עלו לבמה חבריו של איל, ראשי העיר של פתח תקווה ואלעד, הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו ואמו של איל, איריס.

"בערב מיוחד זה אני בוחרת לדבר אליך, בני אהובי איל", אמרה האם השכולה איריס יפרח, "אני אוהבת אותך כל כך ומתגעגעת אליך. לשמוע אותך מנגן ושר, לראות אותך מחייך, להתבונן בעיניך הטובות. איל שלי, אתה כבר לא איתנו, אבל את רוחך הטובה שהאצלת עלינו אני מבטיחה לך, לא נוותר, לא נכנע, מתוך הקושי, מתוך הכאב, אנו בוחרים להמשיך".

"נמשיך בדרך שלך", הבהירה האם, "בדרך שאתה התחלת. אנו נמשיך להאבק כמו שאתה נאבקת על חייך. תודה לך, בן יקר שלי - שהארת לנו את הדרך, ולימדת אותנו אהבה ואחדות מהי. תודה שאתה נותן לנו את הכוח להמשיך ולצעוד בגבורה במסע החיים".

הקהל באירוע שמע מוזיקת נשמה יהודית וישראלית לצד מוזיקה שמחה ומקפיצה. אורי יפרח, אביו של איל, שהיה שותף להפקת האירוע סיפר שזה היה חלק מהמסר החשוב של האירוע. "הרגשות הם מעורבים", סיפר יפרח לערוץ 7, "שמחה עם עצב, כי הנוער והחיים ממשיכים. לא רצינו ליצור עצב, זה עניין של המשכה, המשך החיים, מתחזקים קדימה בכניסת חודש אדר בשמחה על אף הקושי, על אף הכאב."

"איל אהב מאוד מוזיקה", סיפר אורי יפרח, "הוא שר וניגן הרבה והערב הזה הוא חלק מההמשך שלו, מהמוזיקה שלו שהוא כל כך אהב".

הערב נערך בשיתוף עיריות פתח תקווה ואלעד והפורום הדתי לאומי והופק על ידי אשי הורוביץ ושיראל בליכר.

צילום: מנדי הכטמן. מולטימדיה: איציק דניאל.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו