"מסע הכפשות מאורגן ומתוזמן"

בליכוד מגיבים בביטול לתביעת הדיבה שהגיש מני נפתלי נגד מקורבי ראש הממשלה, אשר כוללת טענות חדשות נגד שרה נתניהו.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ה' באדר תשע"ה

בהיעדר טיעונים משכנעים לטובתו, השמאל מתמקד בשלילה של נתניהו. נתניהו ורעייתו שרה
בהיעדר טיעונים משכנעים לטובתו, השמאל מתמקד בשלילה של נתניהו. נתניהו ורעייתו שרה
צילום: פלאש 90

מני נפתלי, מי ששימש בעבר כאב הבית במעון ראש הממשלה, הגיש היום (שלישי) תביעת דיבה על סך חצי מיליון שקלים לבית משפט השלום בהרצליה, נגד כמה מיועציו ומקורבין של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בתביעה טוען נפתלי, כי הטלת האחריות עליו בגין הגידול בהוצאות בית ראש הממשלה, אשר עלה בדו"ח המבקר, "סיכול ממוקד".

נפתלי טוען כי לא הייתה לו השפעה על גובה ההוצאות, ועל מנת לחזק את טענתו פירט בכתב התביעה כיצד כספים שהוקצו לצורך שיפוץ שני חדרי שינה, שימשו בפועל להקמת מספרה פרטית במעון ראש הממשלה.

"הגברת נתניהו קיבלה תקציב של כ-40,000 עבור שיפוצים של שני חדרי שינה בקומה העליונה. לאחר שאושר התקציב, הורתה לעובדים במעון לרוקן את החדרים מתכולתם ולצבוע את קירותיהם. זאת, על מנת לייצר מצג שווא לפיו החדרים אכן שופצו", נטען בתביעה.

בתביעה נטען גם, כי אשת ראש הממשלה הורתה לנפתלי לדווח על מספרי סועדים גבוהים מאלו שהוזמנו בפועל, זאת על מנת להגדיל את תקציבן של סעודות מסוימות.

בתגובה אומרים בליכוד, כי "אין בכוונתנו להגיב על ההכפשה היומית הקבועה - במסגרת מסע ההכפשות המאורגן והמתוזמן, שמתנהל בתקשורת במלוא עוזו בסמוך לבחירות, על מנת להפיל את ממשלת הליכוד בראשות נתניהו ולהחליפה בממשלת שמאל".

בליכוד הוסיפו, כי "הציבור החכם אינו קונה את זה, וכאשר האמת תצא לאור, יתברר כי הכול עורבא פרח. ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיך לעסוק בדברים החשובים באמת לאזרחי ישראל ובראשם שמירת הביטחון, ניהול ענייני המדינה והמאבק נגד הסכם מסוכן עם איראן".