יהורם גאון: הקשר בין דורשי השוקולד לאביב גפן

הזמר יהורם גאון תוקף בחריפות את הזמר אביב גפן שהטיח דברים וקילל את ראש הממשלה ומשווה אותו למי שרצה שוקולד בטיסה ולא קיבלה.

ישי קרוב , ו' באדר תשע"ה

יהורם גאון: הקשר בין דורשי השוקולד לאביב גפן-ערוץ 7
יהורם גאון
צילום: פלאש 90

הזמר יהורם גאון תוקף בחריפות את הזמר אביב גפן שהטיח דברים וקילל את ראש הממשלה, בנימין נתניהו במהלך הופעתו וקרא להעיף אותו.

"אמר רבי אלעזר בשם רבי חנינא 'כל האומר דבר בשם אומרו, מביא גאולה לעולם', לכן אביא כאן דברים בשם אומרם אפילו שהמעיים מתהפכות, למקרא הדברים. וזה לא מן הצד הפוליטי, כי שם הביבים כבר עלו על גדותיהם, מכל צד אפשרי ונקעה הנפש".

גאון המשיך וכתב, "אני בא מן הצד של הנימוס המתחייב, ותוהה, אם מישהו יכול להסביר לי למה קבוצת תיירים ל"וורנה" , שרצתה שוקולד ולא קיבלה, עוררה גועל קולקטיבי של עם שלם, כשהתנפלה על הדיילים, עם בטויים כמו, 'חתיכת זבל' ולעומת זאת אומן ידוע, נהנה מהפקר של קהל מריע, וארץ אילמת ומצחקקת, כשהוא מדבר בהופעה, על ראש ממשלה נבחר ומציע לשלוח אותו קיבינימאט".

"כאמור דברים בשם אומרם המרחיקים בכח הלשון האלימה כל גאולה אפשרית", סיים גאון את דבריו.

נזכיר  כי לפני כשבוע השתלח גפן בנתניהו. על המסך מאחורי גפן הופיעו תמונותיהם של נפתלי בנט, אביגדור ליברמן ונתניהו, ועליהן איקס גדול בצבע אדום.

"נתניהו חיבל ביחסים עם אמריקה", צעק גפן לקהל, "אנחנו בבידוד מושלם, הוא שם חצי מישראל מתחת לקו העוני, הוא לא השאיר תקווה לכם, לסטודנטים, ליצור חיים נורמליים פה בישראל".

"בשמי ובשמכם אני מקווה שבהליך דמוקרטי - צריך להעיף את ביבי קיבינימט", צווח גפן בהופעה לקול תשואות הקהל.