אלי ישי בדרום תל אביב: נדרוש את תיק הפנים

מועמדי מפלגת יחד סיירו אחר הצהריים (ראשון) בדרום תל אביב יחד עם תושבים מהשכונה.

אנשי "יחד", בהובלת יו"ר המפלגה ח"כ אלי ישי, יצאו מגן לוינסקי, המשיכו לשכונות השונות בדרום תל אביב ונפגשו
עם בעלי עסקים באזור, מהם שמעו על הקושי והסבל שהביאה עמה תופעת המסתננים.

ישי, שכיהן בעבר כשר הפנים, הזכיר כי "לפני מספר שנים כשהחלה תופעת המסתננים קמתי ואמרתי שהדבר מסכן את הרוב היהודי במדינת ישראל ופירטתי בצורה ברורה ביותר את הסכנות. הפכו אותי לגזען וחשוך והיום כולם מבינים שצדקתי.

לדבריו, יש לפעול במרץ כדי למגר את התופעה ולהחזיר את המסתננים לארצותיהם. ''בשנתיים האחרונות הממשלה לא
עשתה מספיק להחזיר אותם, צעירים מהגרי עבודה לקחו את העבודה מהצעירים שלנו, מחיילים משוחררים, זקנים נזרקו מבתיהם''.

אלי ישי תיאר את הזעזוע העמוק בלראות את בתי הכנסת שחוללו. "תושבי דרום תל אביב הם חלשים ועניים. הם לא מצפון תל אביב. חייבים להחזיר את המסתננים הביתה ולהחזיר את הביטחון האישי לתושבי דרום תל אביב, אילת וערד''.

מס' 4 ברשימת מפלגת יחד, ברוך מרזל, סיפר כי "בזמנו של ד"ר מיכאל בן ארי ישבתי פה פעם בשבוע, בכל שבוע הייתי בא מחברון לשבת בלשכה הפרלמנטרית של ד"ר מיכאל בן ארי ואנחנו מתכוונים להמשיך את העשייה הזאת ולדאוג פה לתושבים החלשים".

מרזל הוסיף כי "אנשים פה חיים בפחד, חיים באימה ולא יכולים לצאת בלילות, בנות נאנסות פה והעבריינות משתוללת. אנחנו נדאג להחזיר את הביטחון לתושבי המדינה ולהחזיר את המסתננים לארצותיהם".

יו"ר תנועת ''עוצמה יהודית'' ד"ר מיכאל בן ארי אמר בסיור כי הוא מצפה שח"כ ישי יחזור למשרד הפנים. "אלי ישי עשה שמה עבודה, הוא עמד באומץ מול אנשים שרוצים להחריב את הזהות היהודית של המדינה.

"אני לא אשכח איך אילן גילאון היה עושה לישי את המוות וישי עמד נחוש מול כל ההתקפות והמתקפות נגדו, אם זה בנושאים של העברת המסתננים מכאן, הגבלתם וכל הנושאים שגרמו לכך שהמדינה שלנו תשמור על הזהות שלה ולא יופקרו תושבי דרום תל אביב".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו