אביב גפן מגיב לתקיפת אביו

בנו של יונתן גפן שהותקף אתמול בביתו על ידי אלמוני הגיב לראשונה ועדכן כי מצבו של אביו טוב. בנט: מעשה ברברי ופחדני.

ניר הר זהב , א' בניסן תשע"ה

אביב גפן מגיב לתקיפת אביו-ערוץ 7
אביב גפן
פלאש 90

הזמר אביב גפן, הגיב לראשונה לתקיפה שעבר אתמול אביו בביתו במושב באזור נתניה.

גפן הבן הודיע כי מצבו של אביו טוב, "קל לפגוע באדם, קשה לפגוע ברעיון", צייץ גפן הבן בחשבון הטוויטר שלו. הזמר הוסיף: "תודה על כל הדאגה, אבא מרגיש מצוין. שבת שקטה לכולם".

יושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט כתב בצאת השבת "התקיפה של יהונתן גפן היא מעשה ברברי ופחדני. לאיש של דיבור ועט עונים בדיבור ובעט, לא בידיים. יונתן סע הביתה, תרגיש טוב".

מחקירת המשטרה עולה כי התוקף האלמוני צלצל בדלתו של יהונתן גפן, וכשפתח את הדלת - הוכה על ידי האיש, שצעק לעברו "שמאלני, בוגד, רוצח". לפני שנמלט האלמוני מהזירה הוא גם השליך ביצים אל תוך ביתו של גפן.

נסיבות המקרה נבדקות על ידי המשטרה.

נזכיר כי השבוע העלה גפן האב לעמוד הפייסבוק שלו דברים שאמר במועדון הזאפה בתל אביב, בעקבות הבחירות. בין היתר, אמר הסופר כי ה-17 במארס יוכרז "יום הנכבה של מחנה השלום". גפן כתב עוד כי "העם בחר שוב במי שהשלטון שלו מבוסס על להפחיד את העם", וכינה את ראש הממשלה בנימין נתניהו "גזען". 

גם בנו אביב לא חסך את לשונו בימים האחרונים ובמהלך הופעה מול 6000 בני אדם אמר "נתניהו מכר את עם ישראל, נתניהו לא שם עליכם. נתניהו חיבל ביחסים עם אמריקה, אנחנו בבידוד מושלם, הוא שם חצי מישראל מתחת לקו העוני, הוא לא השאיר תקווה לכם, לסטודנטים, ליצור חיים נורמליים פה בישראל", קרא הזמר.  "בשמי ובשמכם אני מקווה... צריך בהליך דמוקרטי, בבחירות, להעיף את ביבי קיבינימט",