משטרת ירושלים לאוהדים: הגיעו מוקדם לטדי

אחרי המפלה מול ווילס, תארח מחר נבחרת ישראל את זו הבלגית, למשחק על 3 נקודות והחזרת הכבוד באצטדיון טדי שבבירה. במשטרה נערכים לכך

נרי וייס - ערוץ 7 , י' בניסן תשע"ה

איצטדיון טדי. במשטרה נערכים למשחק החשוב
איצטדיון טדי. במשטרה נערכים למשחק החשוב
חזקי עזרא

ירושלים במצור. מחר (שלישי) תקיים נבחרת ישראל בכדורגל את משחקה השני בתוך 3 ימים כחלק מקמפיין מוקדמות יורו 2016, באצטדיון טדי שבירושלים.

כזכור, בכדי לעשות לעצמה חיים קלים בדרך ליורו 2016, הייתה חייבת הנבחרת הלאומית לנצח את אחד מצמד המשחקים מול ווילס ובלגיה. לאחר שספגה במוצאי שבת האחרונה תבוסה מרגליו של גארת' בייל וחבריו לנבחרת הוולשית, המטרה של הנבחרת הישראלית היא ניצחון על הנבחרת שממוקמת במקום הרביעי בעולם ומשופעת בכוכבים, הלא היא נבחרת בלגיה. משימה כמעט בלתי אפשרית, אך אולי שינוי המקום יביא גם לשינוי המזל.

בפעם הראשונה בקמפיין המוקדמות הנוכחי תקיים הנבחרת הישראלית את משחקה הבינלאומי באצטדיון טדי שבבירה, ואל המשחק המרתק צפויים להגיע קרוב ל-30,000 אוהדים כשהכרטיסים כולם נמכרו מבעוד מועד.

במשטרת ירושלים נערכים לכמויות הגדולות של האוהדים הצפויים לפקוד את הבירה החל משעות הצהריים המאוחרות מחר ומבקשים מאותם אוהדים להקדים את הגעתם אל האצטדיון הירושלמי.

שריקת הפתיחה תהיה בשעה 21:45, אך במשטרת ירושלים הוציאו הנחיה לפתוח את שערי האצטדיון כבר בשעה 19:00, כמעט שלוש שעות לפני שריקת הפתיחה. 

לא רק זאת, אלא שגם צפויים במקום שיבושי תנועה וסגירת רחובות בסביבות האצטדיון.  "להלן הסדרי תנועה וחניה: הרחובות הבאים ייסגרו לתנועת כלי רכב - רח' בנבנישתי, רח' דוד איילון, אגודת ספורט בית"ר, רח' מודעי. מומלץ להשתמש בציר בגין (כביש 50) לכיוון שכונת גילה. לא תותר כניסת רכבים לשכונת מלחה וקטמון (למעט התושבים)", נכתב בהנחיית המשטרה.

בכדי להקל על עשרות אלפי האוהדים שצפויים להגיע, עדיף להימנע מהגעה אל סביבות האצטדיון ברכבים פרטיים כשלא תתאפשר הגעת כלי רכב פרטיים אל תוך תחומי האצטדיון וכן אל החניה הצמודה של היכל הפיס ארנה. 

מההתאחדות לכדורגל נמסר כי החל מהשעה 18:00 ועד השעה 22:00, יצאו הסעות כל 10 דקות מהחניונים הבאים: הלאום, הר הרצל, גבעת מרדכי (מכון לב) וקריית הממשלה (רח' נתנאל לורך). עם סיום המשחק, ובסמוך לאצטדיון יצאו הסעות מנקודות הורדת הנוסעים, בחזרה לחניונים אלו.

כמו כן, תתוגבר התחבורה הציבורית למתחם אצטדיון טדי בקווים: 5, 6, 12, 14, 18, 31, 33 ו-35. 

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il