עדיין מחכים לו. גשם
עדיין מחכים לו. גשם פלאש 90

גשם לפרקים יוסיף לרדת היום (ראשון) מצפון הארץ ועד הנגב מלווה בסופות רעמים יחידות. בדרום הארץ תנשבנה רוחות ערות. שלג ירד בחרמון. קיים חשש לשיטפונות והצפות במקומות המועדים. יהיה קר מהממוצע בעונה.

בלילה יהיה מעונן חלקית עד מעונן. גשם מקומי קל ירד בצפון הארץ ובמרכזה.

בשל הגשמים שירדו בסוף השבוע עלה מפלס הכנרת בסנטימטר וחצי וב-4.5 סנטימטרים מאז יום חמישי. המפלס עומד היום על מינוס 211.82 מטרים.

מחר (שני) ירד גשם מקומי, ברובו קל, בצפון הארץ ובמרכזה. תחול עליה של הטמפרטורות אך הן תשארנה נמוכות מהממוצע בעונה. ביום שלישי יהיה מעונן חלקית וייתכן טפטוף בעיקר בצפון ובמרכז. הטמפרטורות יוסיפו להיות נמוכות מהרגיל בעונה.

ביום רביעי יהיה מעונן חלקית עד נאה עם התחממות קלה. במשך היום יתכנו גשמים מקומיים במזרח הארץ.

רשות הטבע והגנים סגרה למטיילים את כל הנחלים באזור יו"ש בעקבות מזג האוויר הצפוי. בין הנחלים שנסגרו - הדרגה, חצצון, טור, תמרים, קומראן, אוג והקלט.

מהרשות נמסר: "אנו שבים ומזהירים את ציבור המטיילים לא להיכנס לאף נחל גם אם הוא יבש או שהזרימה חלשה. כללי הזהירות למגיעים לצפות בשטפונות: אין להיכנס לערוצי הנחלים. יש לעמוד במקום גבוה מעל הנחל ולהעמיד את הרכב בבטחה".

במחוז ש"י של המשטרה ‫מזהירים את ציבור המטיילים לא להיכנס לנחלים גם אם הם יבשים או שהזרימה בהם חלשה. במקרה הצורך יש לחייג למוקד 100 של המשטרה.