מי יניף את הגביע?
מי יניף את הגביע? צילום: פלאש 90

האם זו תהיה בין העונות הכי טובות בתולדות מועדון הכדורגל של מכבי תל אביב? בינתיים עושה רושם שהתשובה לכך היא חיובית, זאת לאחר שהצהובים השאירו לעצמם סיכוי לזכות בכל התארים של הכדורגל הישראלי העונה, לאחר משחק חצי הגמר בגביע המדינה שבכדורגל הערב (רביעי).

הצהובים שבמחזור הקרוב יכולים להבטיח סופית את האליפות השלישית ברציפות שלהם, פגשו הערב במסגרת המשחק השני של חצי גמר גביע המדינה שבכדורגל, את אחי נצרת לאחר פרשת טקס ההוקרה למרגל עזמי בשארה.

במקום להתעסק בכדורגל ולהתכונן בצורה הטובה ביותר למשחק חצי הגמר, בנצרת בחרו לקיים טקס הוקרה לחבר הכנסת לשעבר שחשוד בריגול חמור לטובת חיזבאללה וברח לקטאר, טקס הוקרה שהעמיד במבוכה את מאמן הקבוצה ניסן יחזקאל, והשחקנים הישראלים שמשחקים בקבוצה מהמגזר הערבי הדוגלת בדו-קיום.

הירוקים מנצרת הביאו איתם לבירה היהודית כמות לא מבוטלת של אוהדים, ובזמן שכולם עוד היו עסוקים בטקס הביזיוני והפסול, הגיע ערן זהבי כבר בדקה ה-2 והרגיע את חלומות הקבוצה מהלאומית.

הצהובים מתל אביב הלכו אחורה ואיפשרו לירוקים לנסות ולהפתיע. רק לאחר 82 דקות של משחק הכפילו הצהובים את התוצאה משער של ראדה פריצה הנפלא. 7 דקות לאחר מכן, הצהובים סגרו עניין עם שער שלישי והעפילו לגמר גביע המדינה, שם יפגשו הם את הפועל באר שבע.

באר שבע תנסה למנוע לפחות תואר אחד מהאלופה, בעונת 96/7 זה הצליח להם כשג'ובאני רוסו כבש לזכות הקבוצה מבירת הנגב והביא להם את הגביע הנכסף. הפעם זה ייגמר אחרת?