"דמי נשפך בראש חוצות"

אשת ראש הממשלה הגיעה להעיד בבית הדין לעבודה בתביעתו של מני נפתלי, וניצלה את ההזדמנות לספר על התקופה העוברת עליה.

שלמה פיוטרקובסקי - ערוץ 7 , כ"א באייר תשע"ה

שופכים את דמי
שופכים את דמי
צילום: אמיר לוי, פלאש 90

אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, הגיעה אחר הצהריים (ראשון) לבית הדין לעבודה והחלה להעיד במסגרת פרשת ההגנה בתביעת אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, מני נפתלי.

נתניהו התייחסה בפתח דבריה למסע התקשורתי נגדה, ואמרה כי "למעלה משנה ורבע נשפך דמי בראש חוצות על ידי מני נפתלי והתומכים בו בעידודה של התקשורת

בהמשך אמרה נתניהו, כי למרות ההתקפות הנמשכות נגדה, היא שתקה עד היום הזה, "עד עצם הרגע הזה לא נשמע קולי. רוב הדברים שראיתי בתקשורת אינם נכונים".

נתניהו ציינה, כי הצורך להתערב בעבודתו של אב הבית נבע מתפקודו של נפתלי. "רציתי כל הזמן להתרחק מעבודות אב הבית. לצערי הרב נמשכתי לזה בתקופת מני נפתלי. נאלצתי. עם אב הבית הנוכחי אני כמעט ולא מדברת איתו על שום דבר".

בעדותה הכחישה נתניהו כמה מהסיפורים שסיפר נפתלי בעדותו, בין היתר הסיפור על הפיכת השולחן ושבירת הכלים וכן סיפור לפיו קראה לעובדים במעון על מנת שיברכו אותה בברכת "לילה טוב".

נזכיר כי הרקע לעדותה של נתניהו היא תביעה שהגיש אב הבית לשעבר, מני נפתלי, לבית הדין לעבודה, נגד משרד ראש הממשלה. 

בתביעה התייחס נפתלי לשורה ארוכה של נושאים, בתוכם סירובו של סמנכ"ל משרד ראש הממשלה לשעבר לקלוט אותו כעובד מדינה למרות התחייבות שלטענתו ניתנה לו, וכן מה שהגדיר "העסקה פוגענית" מצידה של אשת ראש הממשלה.